Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Covington vs Woodley: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Covington vs Woodley: Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj UFC a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na poslední turnaj UFC v Las Vegas před dalším přesunem na zápasnický ostrov do Abu Dhabí. Na tomto galavečeru se představí také český zástupce David Dvořák, kteráho čeká nevyzpytatelný soupeř Jordan Espinoza.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Chimaev potkal soupeře na hotelu a bylo dusno

UFC Analýza:

Donald Cerrone vs Nico Price – +1,5 kola v kurzu 1,76

V tomto duelu mnoho fanoušku i odborníků očekává výhru Nica Price, ale musíme se ohlédnout na jeho předešlé soupeře a pokud se podíváme na jeho statistiku se soupeři z TOP 15 welterové divize, tak s nimi vždy prohrál. Donald Cerrone už v posledních zápasech není to, co býval, ale v duelu s Anthonym Pettisem byl výhře velice blízko a předvedl, že rozhodně nepatří do starého železa. Navíc v několika rozhovorech uvedl, že se připravoval ještě více než právě na zápas s Pettisem a nechce si dovolit další zaváhání.

Očekáváme tedy opatrný začátek z obou stran a rozhodovat by se mohlo až ve druhém nebo třetím kole. Kurz na výhru Donalda Cerroneho také není k zahození a pro ty, co rádi riskují určitě stojí za zkoušku.

Mackenzie Dern vs Randa Markos – vítěz Dern 1,58

Souboj dvou zkušených zemařek. Mackenzie Dern vlastní černý pás BJJ a ze svých osmi vítězství získala hned pět na submisi. V UFC se jí zatím daří a její bilance je 3-1. Prohrála pouze s talentovanou Amandou Ribas, stejně jako Randa Markos, která má na svém kontě ještě více porážek. Markos zároveň působí dojmem, že může porazit kohokoli, ale také s kýmkoli prohrát. Má výborný wrestling a na slušné úrovni je i její Brazilské Jiu-Jitsu, kde vlastní fialový pásek.

Tentokrát to bude mít velice těžké, protože i Dern bere velice ráda své soupeřky na zem, kde se je snaží ukončit, nejlépe na nějakou submisi a pokud jí Markos nabídne záda, tak toho jistě využije. Ani jedna ze zápasnic nemá výrazný postoj, který by ovlivnil průběh zápasu, a tak očekáváme výhru Dern. Zajímavá je i sázka, že duel skončí vzdáním jedné ze zápasnic v kurzu 2,30.   

Ryan Spann vs Johny Walker – -2,5 kola v kurzu 1,50

Oba zápasníci sice v posledních duelech došli až bodovým rozhodčím, ale jinak to u nich moc zvykem nebývá. Ryan Spann je skvělý wrestler a z toho těží i ve svých zápasech. Soupeře se snaží brát na zem, kde na ně vyvíjí tlak a pokud jen trochu zaváhají, tak se snaží ukončit duel na submisi nebo ground and pound. Walker je vynikající postojář a UFC mu nyní dává třetího zemaře v řadě. V předchozích dvou duelech prohrál a zejména v posledním duelu s Krylovem si nedokázal pohlídat jeho nástupy do takedownů. Ty pak z velké části utkání rozhodly. Pokud zápas udrží v postoji, tak bude mít Walker určitě navrch a zase bychom mohli vidět toho starého Walkera, který rychle ukončoval soupeře, jako na běžícím pásu.

David Dvořák vs Jordan Espinosa

Podrobná analýza

RADIM

Tipsport, UFC

PAVEL

Tipsport, UFC

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *