Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola se svému soupeři omluvil

Karlos Vémola se svému soupeři omluvil

Zápas Karlos Vémola vs Vašek Mikulášek, který vznikl hlavně díky plamenným výměnám v průběhu jarní koronavirové krize, se v poslední době dost zkomplikoval. Hned několikrát se totiž s ohledem na okolnosti muselo měnit datum s tím, že nakonec na souboj dojde snad v prosinci. Poslední přesun přitom musel proběhnout kvůli Karlosovi, který přiznal, že po operaci kolene a prodělaném koronaviru nedokáže zhubnout na původně smluvenou váhu do 84 Kg, což Mikuláška dost naštvalo. Znovu totiž musí prodlužovat náročnou přípravu, která ho stála hodně peněz i sil. Za to se nyní Vémola soupeři možná trochu překvapivě omluvil.

“Měl to naplánované,” zlobí se Mikulášek na Vémolu

“Mrzí mě to vůči němu jako soupeři, že se připravoval a opět se to oddálí. Ale já ze zdravotních důvodů nezvládnu shodit do požadované váhy. Na to potřebuji delší čas. V náhradním prosincovém termínu budu připravený. Bohužel to tak je. Vím, jak je nepříjemný, když soupeř nemůže nebo se zraní. Na druhou stranu, on je ten, který vykřikuje, ať přijedu třeba na benzínku, že si to rozdáme hned. Já na tu benzínku klidně přijedu, ale budu tam mít přes sto kilo. Souhlasil jsem s tím, že bych do 17. října zvládl vyshazovat až na osmdesát osm kilo. To mu bylo málo. Přitom sto kilo na benzínce by bylo OK… Já to prostě do toho termínu líp nezvládnu, za to se mu jako soupeři omlouvám, nemůžu za to, že jsem byl po operaci a potom chytil koronu. Sešlo se toho moc najednou,” nechal se Karlos Vémola slyšet pro server iSport.cz.

Dle posledních informací tak Vémola na říjnový turnaj pravděpodobně dostane jiného soupeře, se kterým se utká ve smluvené váze. Mikulášek náhradu odmítl, protože se už delší dobu specificky připravuje právě na Karlose. Navíc by hrozilo, že se zraní a na prosincový duel nedojde. To samozřejmě hrozí i v případě Vémoly, takže prosinec zatím nelze brát jako poslední slovo. To však v dnešní době platí obecně, protože se situace kolem koronaviru neustále mění a vyvíjí.

Zdroj: iSport.cz

Úvodní foto via Nova Sport

Tags:

Mohlo by vás zajímat

6 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *