Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Změny pokračují! Santos je out, dostane šanci Denisa?

Změny pokračují! Santos je out, dostane šanci Denisa?

Překotné změny v polo-těžké váze pokračují. Díky tomu, že se Jon Jones vzdal titulu, aby se mohl přesunout do těžké váhy, se sice divize dala do pohybu, ale následně zasáhl koronavirus. Náš Jiří Procházka původně čekal na to, jak dopadnou duely Smith vs Rakic a Santos vs Teixeira, ale na druhý jmenovaný souboj nedošlo a v blízké době asi ani nedojde. Nejdříve byl totiž na koronavirus testován Teixeira, takže se souboj přesunul na začátek října a teď přišla zpráva, že je pozitivní i Santos.

Karlos Vémola v říjnu do akce půjde, ale Vašek Mikulášek ne?

Trenér Martin Karaivanov se v souvislosti s původním testem Teixery spojil s vedením UFC, aby zjistil, jaké jsou možnosti. Mluvilo se tedy o možném souboji se Santosem, ale nyní je jasné, že na tuto bitvu nedojde. Naopak se však otevřela možnost na zápas s Teixeirou. Ten by totiž měl být do začátku října v pořádku. Otázkou však je, zda se vedení UFC bude za každou cenu snažit nějaký souboj v polo-těžké váze uspořádat. Času navíc nezbývá mnoho. Dnes máme 16. září s tím, že souboj s Teixerou by se měl odehrát 3. října. 

Spekulování o možném soupeři Jiřího Procházky tak pokračuje. Denisa je totiž aktuálně na 6. místě žebříčku polo-těžké váhy, což je dobře, ale zároveň i trochu “špatně”. Tým chce totiž dobře využít aktuální hype, který si Jiří získal drtivým ukončením Oezdemira, a domluvit nějakého soupeře, který je v žebříčku výše postavený. Nabízí se však jen několik jmen, která navíc postupně ubývají. Reyes se totiž utká s Blachowiczem, Santos je pozitivní, Teixeira je otazník a Rakic zápasil poměrně nedávno.

Denisa se však nechal slyšet, že by chtěl letos ještě jednou do boje, tak snad to dopadne. I kdyby s nějakým níže postaveným soupeřem. Uvidíme však, jak se vyvine situace kolem Glovera, tam ještě nějaká určitá šance možná je. Pokusíme se zjistit více.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *