Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Rozohněný Conor McGregor obrací a hrozí “pomstou”

Rozohněný Conor McGregor obrací a hrozí “pomstou”

Před pár dny jsme vás informovali o tom, že byl Conor McGregor znovu zatčen policií. K tomu došlo v souvislosti s udáním za údajné sexuální obtěžování a obnažování. Ir byl vyslechnut a následně propuštěn, ale tím celá kauza samozřejmě neskončila. Jeho tým se proti obviněním okamžitě ohradil. Sám bývalý dvojnásobný šampion pak v reakci na komentáře přiznal, že je zdrcený a že už nemůže. Nyní však obrací a posílá důrazné varování.

Conor poslal znepokojivé vzkazy, ale následně je smazal

“Nikdy bych se nezabil bez ohledu na to, kolik lidí si to přeje. Klidně mě pořád dokola a dokola obviňujte, ale pravda mě vždy osvobodí. Ať už jde o řeči o otcovství, obvinění ze znásilnění nebo sexuálního obtěžování a všechny tyhle kraviny. Bylo toho už hodně. Já se však nikdy nezlomím. Pravda je pravda a ta mi vždycky dá křídla. Vím, jaký jsem. Bůh žehnej DNA. Bůh žehnej bezpečnostním kamerám. Bůh žehnej očitým svědkům. Bůh žehnej pravdě. Pravda je mocná. Jsem volný! Nikdy nedám ani cent tomu, kdo po mně bude chtít jít skrze hnusné lži. Ani teď ani nikdy. Budu bojovat a tohle je jen začátek mého boje. Všechny ty incidenty z minulosti nejsou zapomenuty. Nenechám všechny ty lidi, aby mě jen tak obvinili, zmizeli a následně se pokusili zničit život někomu jinému. To v žádném případě,” nechal se slyšet Conor McGregor.

Poslední incident zatím sice stále nebyl vyřešen, informace o obnažování se přitom dost různí, ale vypadá to tak, že Conorovi už zkrátka došla trpělivost. Je pravda, že různých obvinění bylo v minulosti hned několik. Na druhou stranu je taky pravda, že Conor není žádný svatoušek. Stačí vzpomenout na útok na autobus, přelézání klece v Bellatoru nebo napadení štamgasta v baru.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *