Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Nick Diaz to myslí s návratem opravdu vážně?

Nick Diaz to myslí s návratem opravdu vážně?

Fanoušci už sice ani nedoufali, ale dle posledních informací to vypadá tak, že by se známý Nick Diaz mohl v roce 2021 vrátit zpět do oktagonu. Naposledy přitom zápasil na začátku roku 2015, kdy na body prohrál s legendárním Andersonem Silvou. S ohledem na pozitivní testy však byl následně výsledek změněn na NC, jak kdyby k souboji nikdy nedošlo. I po letech bez zápasu však Diaz vypadá ve skvělé formě, což dokazují i poslední fotky z tréninku.

Conor poslal znepokojivé vzkazy, ale následně je smazal

Následující fotky, které pořídil Sott Hirano, sdílel oficiální ESPN profil, který se zaměřuje na MMA. Na to, že Diaz nebyl více něž 5 let v oktagonu (samozřejmě trénoval) a místo toho se spíš bavil, vypadá opravdu hodně dobře.

Nick DiazNick DiazNick Diaz

Za normálních okolností by se možná dalo říct, že se na sebe jen Nick Diaz snaží upozornit, aby následně propagoval nějaký produkt. Diazové však takoví nejsou. Pokud něco dělají, tak to myslí vážně a jen těžko u nich budete hledat nějakou vypočítavost nebo faleš.

Pokud tedy Nick říká, že se chce vrátit do boje, tak se do boje skutečně chce vrátit. Otázkou však je, zda se mu podaří domluvit s vedením UFC. Navzdory tomu, že tolik let nezápasil, jde totiž stále o hodně velkou hvězdu, která by samozřejmě k jakémukoliv turnaji přitáhla obrovské množství pozornosti. Je tak jasné, že si Diaz řekne o pořádnou výplatu.

Podobné věci však organizace, obzvlášť v poslední době, nerada slyší. Vše kolem koronavirové krize a UFC ostrova totiž stálo neuvěřitelné peníze, takže teď není na rozhazování. Je tak klidně možné, že se návrat zasekne právě na finanční stránce, což by však byla obrovská škoda.

Diazovi se totiž přihlásila celá řada zajímavých soupeřů. Ihned se hlásil Darren Till, na kterého navázal Stephen Thompson. Přisadil si i bouřlivák Mike Perry, který se do Diaze ostře pustil. Uvidíme tedy, jak se jednání vyvinou a budeme doufat, že Nicka uvidíme v průběhu první poloviny roku 2021 zpět v akci.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *