Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

“Měl to naplánované,” zlobí se Mikulášek na Vémolu

“Měl to naplánované,” zlobí se Mikulášek na Vémolu

Promotér a spolu-majitel organizace OKTAGON MMA Ondřej Novotný včera ve svém vysílání potvrdil, že se souboj Vémola vs Mikulášek s ohledem na okolnosti skutečně znovu přesune. Přesné datum oznámeno nebylo, ale půjde o prosinec. Vémola se však v říjnu možná do akce dostane, protože se pro něj řeší soupeř. Mikulášek v souvislosti se specifickou přípravou na Vémolův styl náhradu odmítl a naopak se na Vémolu hodně naštval.

Celé video Mikuláškovy srážky s dodávkou

“Dáme si ruku na srdce. Každý v mém blízkém okolí ví, co jsem prožíval poslední 3 měsíce. Jak moc jsem chtěl dokázat, že mám na velké výzvy, že obyčejný kluk, co neměl výhody a svojí většinu života promarnil, dostal možnost dokázat něco pro sebe. Teď po všech těch urážkách, posmívání a shazování mi chce jeden člověk upírat právo na můj zápas, který on chtěl. Měl to naplánované liška.

Chápu zranění. Chápu nemoc, ale nechápu to lhaní okolo, jak moc trpěl v nemoci, když ne ani týden poté maká a dře jakoby nic. To je vážně každý slepý a bude mi říkat, že já mám nabrat? Proč by se pořád měla hrát jeho pravidla. Jednou jsem napsal, že využívat svého postavení donekonečna nejde. Chtěl si 84 Kg. Nestojím o fame ani peníze, to o mně každý ví. Chci fér hru. Křičel, že mu měsíc na přípravu stačí, že jsem pro něj jen pytel. Nejsem prý soupeř, že chce záruky na zápas, že nevěří, že nastoupím.

Teď se ptám, co já? Nic jsem nechtěl od organizátorů ani nikoho. Jsem rád, že tolik lidí podalo ruku, ale od soupeře jsem čekal opravdu chování šampiona, když pořád tvrdí, že jím je. Lidi popravdě, chová se takhle šampion? Chce pořád ústupky. Jen kvůli němu se pořád dělají. Kvůli nikomu jinému by tohle nikdo netrpěl a tahle stará 300stovka z Alzy bude pořád vymýšlet hovna. Mně je fuk, že je lepší zápasník, mně je fuk, co dokázal, mně je fuk, co umí, ale být fér a hrát fér neumí. Tenhle svět není Vemolaland, ale všech. Kájo, ty se nauč, že každý jednou padneme na hubu. Opravdu si zasloužím další čekání, jen protože neplní svoje závazky k zápasu! Kdo ty jsi, že říkáš jak a kdy budeš zápasit a měnit pořád váhu dokola. Chovej se jak chlap,” rozepsal se Vašek Mikulášek na svém FB profilu.

Je vidět, že Vaškovi už s překotnými změnami dochází trpělivost, což dal hlasitě najevo. Je pravda, že to byl právě Vémola, kdo chtěl jako první záruky, že na zápas dojde. Následně však musel na operaci kolene a poté chytil koronavirus, čímž se celá situace změnila. 

Úvodní foto via 1zMilionu

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *