Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jiří Procházka přišel o TOP soupeře, ale rýsuje se jiný

Jiří Procházka přišel o TOP soupeře, ale rýsuje se jiný

Situace v polo-těžké váze organizace UFC se v poslední době překotně mění. Poté, co se šampion Jon Jones vzdal titulu, se očekávalo, že by se Jiří Procházka mohl utkat s někým z duelů Smith vs Rakic/Santos vs Teixeira. První souboj vyhrál Rakic, který si pohotově řekl o titulovou šanci. V souvislosti s druhou bitvou byl nejprve pozitivně testován Teixeira a včera přišla zpráva, že má koronavirus naopak Santos. To byla šance pro Denisu. Nyní však bohužel víme, že nevyšla…

“Měl to naplánované,” zlobí se Mikulášek na Vémolu

Od pondělí to řešíme. Přišla nabídka na Teixeiru. Bylo to zvláštní, ale teď to dává smysl. Santos je pozitivní. Jiřího nadhodili do tábora Teixeiry, ale tam to bylo negované, protože Teixeira je také stále pozitivní. Dělali jsme všechno možné, ale ta nejméně pravděpodobná věc, tedy že Santos bude také pozitivní, je tady a bohužel zápas 3.10. nedopadne,” prozradil trenér Martin Karaivanov pro server TN.cz.

Právě Martin se v souvislosti s prvním pozitivním testem Teixery pustil do jednání, která vypadala dobře, ale bohužel se pak vše ještě více zkomplikovalo. Nyní tak na špici v podstatě není nikdo, s kým by se mohl Denisa utkat. Reyes jde s Blachowiczem o titul, Santos je pozitivní, Teixeira taky a Rakic zápasil poměrně nedávno, takže teď potřebuje trochu času na zotavení a naskočení do další přípravy.

Teď hned sice ne, ale do konce roku by prý souboj s Rakicem případně dopadnout mohl, “To nám také nabídli. Do budoucna je tam možnost, mít do konce roku zápas. Je tam možnost mít toho Rakiče.”

Pomyslný “záložní plán” v podobě bitvy Rakic vs Procházka by tady tedy byl. Otázkou však je, zda by Rakic souboj přijal, když po posledním souboji mluvil o titulu. Na ten však, se vší úctou k jeho výkonům, nejspíš bude potřebovat další výhru, takže šance je. Uvidíme tedy, jak se situace dále vyvine, protože vše se velice rychle a překotně mění, takže to, co platí dnes, už zítra platit nemusí.

Zdroj: TN.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *