Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jak moc domácí fanoušci věří Davidu Dvořákovi?

Jak moc domácí fanoušci věří Davidu Dvořákovi?

Druhý zápas Davida Dvořáka v UFC se nezadržitelně blíží. Již tuto sobotu 19. září se porve o druhé vítězství v prestižní MMA organizaci. Většina domácích fanoušků samozřejmě českému “hrobníkovi” přeje výhru. Jak moc se tato skutečnost odráží na sázkách?

Změny pokračují! Santos je out, dostane šanci Denisa?

Pro představu nám poslouží údaje společnosti Tipsport, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

 

K 18. září bylo na duel David Dvořák vs Jordan Espinosa vsazeno celkem  432 tis. Kč s tím, že 90 %, tedy 389,311 Kč bylo vsazeno na výhru Davida Dvořáka. Na něj je aktuální kurz 1.79, zatímco na Američana Espinosu, který má momentálně v UFC bilanci 2-2, je kurz 2.02 a vsazeno bylo 42,700 Kč, což je zbývajících 10%.

David Dvořák

David do USA zamířil s týdenním předstihem, aby se aklimatizoval a doladil přípravu v UFC PI i přilehlých gymech. Pár dní před zápasem pak hlásí, že je připraven a že ho naštěstí netrápí žádné zranění. Dokonce tipuje, že by soupeře mohl ukončit na nějakou submisi. Těch má zatím na svém kontě 7, tak uvidíme, zda přidá i další.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *