Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Daniel Cormier měl před soubojem s Miocicem “čínské” tajemství

Daniel Cormier měl před soubojem s Miocicem tajemství

Souboj Stipe Miocic vs Daniel Cormier 3 byl jedním z nejočekávanějších soubojů tohoto roku. Ne že by byl až tak zajímavý, i když šlo samozřejmě o střet dvou velikánů, ale fanoušci a vlastně i bojovníci čekali na to, až tato rivalit skončí a situace v těžké váze se konečně hne kupředu. Očividně se však klidně mohlo stát, že by byl souboj přesunut nebo zrušen. Daniel Cormier totiž společně s týmem tajil koronavirovou nákazu.

Conor poslal znepokojivé vzkazy, ale následně je smazal

“Tohle rozhodně není žádná výmluva. Miocic ten zápas vyhrál, protože bojoval skvěle. Měl bych spíš poděkovat svému Oura prstenu, který mi umožnil do zápasu vůbec nastoupit. Za jiných okolností bych možná dál dřel, aniž bych si něčeho všiml. Díky prstenu jsem však byl schopen vyhledat pomoc, vrátit se k tréninku a nakonec nastoupit do souboje o titul šampiona těžké váhy. Bez prstenu by nic z toho nebylo možné. Sice mi přesně neřekl, že má COVID, ale dal mi vědět, že se mnou není něco v pořádku. Na základě toho jsem šel k doktorovi a bylo jasno, že mám koronavirus,” prozradil Daniel Cormier.

Bývalý dvojnásobný šampion tuto informaci společně s týmem tajil. Vedení UFC tak nejspíš nemělo tušení, že je očekávaný zápas v ohrožení. Nakonec na něj však došlo a byla z toho skvělá bitva, kterou však bohužel poznamenaly dloubance do očí. Několik jich znovu schytal Miocic, ale ten nejhorší inkasoval Cormier, který prý od té doby na oko neviděl.

Prohru však přijal a pár dní po bitvě oznámil, že skutečně ukončuje kariéru a oficiálně požádal o vyjmutí z USADA programu i žebříčků.

Mimochodem, zmíněná Oura prsten je skvělý nástroj pro ty, kteří si hlídají své tělo a chtějí o něm vědět víc. Prsten totiž sleduje celou řadu tělesných funkcí, které následně převádí do statistik. Díky aktualizaci systému prsten dokonce dokázal poznat, že má uživatel pravděpodobně koronavirus, což byl i Cormierův případ. Pokud vás zajímá víc, tak určitě doporučuji video od kanálu GeekBoy, kde byl skvěle rozebrán.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *