Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Dana White vysvětlil, proč nedopadla bitva Ferguson vs Poirier

Dana White vysvětlil, proč nedopadla bitva Ferguson vs Poirier

Na nedávné tiskové konferenci Dana White naznačil, že bychom se mohli dočkat bitvy Tony Ferguson vs Dustin Poirier. Tato novinka samozřejmě odborníky a fanoušky nadchla. Šlo by totiž o hodně atraktivní zápas, který by určil dalšího titulového vyzyvatele. Pak se však objevil problém. Dustin se totiž nechal slyšet, že zápas chce, ale že za něj chce dostat adekvátně zaplaceno. Krátce na to přišla zpráva, že se Poirier s vedením nedohodl. UFC prezident nyní vysvětlil, kde byl problém.

Rozohněný Conor McGregor obrací a hrozí “pomstou”

“Nebudu tady sedět a říkat o Dustinovi nějaké špatné věci. Je to skvělý kluk. Nevím však, zda měl problém s tím, že by se souboj odehrál v Abu Dhabí, nebo jaký byl problém, ale prostě zápasit nechtěl. Je hned několik způsobů, jak odmítnout zápas. Klást přehnané požadavky je jedna z těch možností. Nevím, jaký k tomu měl důvod, ale zkrátka zápasit nechtěl. Jen on ví pravý důvod,” nechal se slyšet Dana White na poslední tiskové konferenci.

Do jednání samozřejmě vidí jen pár lidí, ale přeci jen se zdá hodně nepravděpodobné, že by Dustin jen tak odmítl zápas. Spíš se v souvislosti s platnou smlouvou, ve které mu prý zbývá poslední zápas, snažil vyjednat nový kontrakt za lepší peníze, na což vedení očividně nepřistoupilo.

“Chtěl jsem ten zápas. Opravdu jsem ho chtěl. Je to jednoduché. Chtěl jsem s Tony zápasit, protože se mi ten souboj líbí,” kontroval Dustin Poirier.

Skvělý souboj je pro teď evidentně ztracen. Dana však potvrdil, že už má pro Tonyho nového soupeře. Ferguson ho prý zatím neodsouhlasil, ale očekává se, že Tony nebude dělat problémy. Jméno samozřejmě zatím nepadlo, ale spekuluje se o tom, že by to mohl být Dan Hooker, který naposledy v krásné bitvě podlehl právě Poirierovi. Stejně tak je údajně ve hře i bývalý Bellator šampion Michael Chandler. V následujících dnech bychom se pak mohli dozvědět více, protože turnaj UFC 254 se pomalu blíží.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *