Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola v říjnu do akce půjde, ale Vašek Mikulášek ne?

Karlos Vémola v říjnu do akce půjde, ale Vašek Mikulášek ne?

Jak se s ohledem na okolnosti dalo očekávat, situace kolem souboje Vémola vs Mikulášek se znovu mění. Původně se oba borci měli utkat 26.9., ale kvůli operaci a koronaviru se souboj přesunul na 17. října. Ani tento termín však nevyjde. Vémola by totiž nestihl udělat váhu, takže se souboj přesouvá na prosinec. To však není všechno. V polovině října totiž o představení Vémoly možná nepřijdeme.

Celé video Mikuláškovy srážky s dodávkou

“Karlos Vémola nestihne zhubnout do 17. října… Informoval jsem o tom Vaška Mikuláška. Ani jsem mu nenabízel to, co po mně Karlos chtěl, aby to případně byla nějaká catchweight nebo něco podobného. Vím, že Vašek by to nechtěl. Navíc jste všichni viděli, že teď měl nepříjemnou příhodu s dodávkou(více ZDE)… Vašek by asi připravený byl. Nicméně jsme se domluvili, že žádnou catchweight nechce. Nabídl jsem mu, že může zápasit s někým jiným, ale asi si všichni uvědomujeme, že by mohlo přijít zranění, takže to nedává smysl, když už se připravuje na Karlose a chce porazit právě jeho, aby bral jiný zápas… Sedmnáctého října se určitě nepředstaví Václav Mikulášek a ten zápas se posune na prosinec. Kdy? To ještě řešíme. S velkou pravděpodobností, naopak, se (17.10.) představí Karlos Vémola. A to ať už v polo-těžké váze a nebo v nějaké catchweight… Tohle je v současné chvíli domluva a uvidíme, co se nám povede vymyslet s Karlosem,” vysvětlil promotér Ondřej Novotný ve svém vysílání.

Nakonec to tedy vypadá tak, že Karlos Vémola půjde do konce roku do boje hned dvakrát. Soupeř na říjen se samozřejmě zatím pravděpodobně teprve řeší, ale termín turnaje se blíží, takže bychom se brzy měli dozvědět víc. Mikulášek naopak bude pokračovat ve specifické přípravě, kterou si nyní protáhne o další měsíce. To je na jednu stranu dobře, protože má více času, ale je třeba brát v potaz, že se jedná o nejnáročnější přípravu, kterou Baba Jaga podstupuje. Doufejme však, že nyní už vše klapne a my se v prosinci dočkáme skvělé bitvy.

Zdroj: MMA Letem Světěm 167.

Úvodní koláž via IG Vémola / IG Striking Pictures

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *