Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

GOAT Artem Lobov jde do boje s “XFN” bojovníkem

GOAT Artem Lobov jde do boje s “XFN” bojovníkem

Legendární bijec Artem Lobov doposud čelil celkem 30 soupeřům, ale jen 15 jich uspělo. I právě díky tomu se Artem honosí titulem GOAT, který mu věnoval internet. Poté, co Lobov skončil v UFC, se věnoval zápasům bez rukavic, ale nyní se vrací zpět na místo, díky kterému si získal takovou slávu, tedy do oktagonu. V prosinci se totiž ve Francii pod záštitou organizace AFC utká s borcem, kterého můžete dobře znát z XFN.

Celé video Mikuláškovy srážky s dodávkou

S kým Kladivo změří síly? Nebude to nikdo jiný, než Ylies Djiroun, kterého fanoušci znají ze dvou XFN akcí. Nejprve na konci roku 2018 na body porazil Miroslava Štrbáka a následně loni v prosinci, rovněž na body, porazil Pugacheva. Souboj, který se odehraje v prosinci ve Francii, která podobné akce povolila teprve nedávno, proběhne pod záštitou organizace AFC.

Lobov prý s organizací podepsal jen jedno-zápasový kontrakt, takže po prosinci bude jeho budoucnost opět otevřená. Navzdory vazbě na Conora, který navíc nedávno ukončil kariéru, to však na návrat do UFC nevypadá. Mnohem pravděpodobnější je, že Artema uloví nějaká ruská organizace, například ACA. Jako vždy je ve hře i Bellator, který tak nějak sbírá odpadlíky z UFC.

Artem je možná poměrně nenápadný borec, ale ve skutečnosti stál za jedním z největších skandálů v historii UFC. Byl to totiž právě Artem, koho za hloupé řeči během streamu na chodbě odchytil Khabib Nurmagomedov, což se samozřejmě kamarádovi Conorovi nelíbilo, takže vzal celou partu a společně vyrazili Khabiba potrestat. Nakonec z toho byl památný útok na autobus, který doslova obletěl celý svět. Tím se rovněž prohloubila rivalita s Khabibem, která v podstatě trvá až dodnes a ještě nějaký ten pátek asi trvat bude.

Tags:

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *