Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: , , ,

Co je nového v zahraničních organizacích KSW, RCC a dalších?

Co je nového v zahraničních organizacích KSW, RCC a dalších?

Vítáme vás u pravidelné rubriky, kde se dozvíte to nejnovější z organizací KSW, ACA, ONE FC, BELLATOR, BRAVE, Cage Warriors a další. Najdete zde novinky, výsledky, videa a zajímavé přestupy zápasníků.

GOAT Artem Lobov jde do boje s “XFN” bojovníkem

KSW

Velký odchod zaznamenala organizace KSW. Šampion dvou váhových kategorií Mateusz Gamrot se definitivně domluvil s UFC a 17. října se představí na zápasnickém ostrově proti Magomedu Mustafaeovi.

V polské organizaci KSW byl ohlášen další turnaj KSW 55, kde měl proběhnout dlouho očekávaný duel mezi olympijským medailistou Szymonem Koleckim a Lukaszem Jurkowskim. Bohužel Szymon Kolecki se minulý týden zranil a zápas byl odložen na neurčito. Vzápětí byla ohlášena velká odveta mezi šampionem střední váhy Scottem Askhamem a legendárním Mamedem Khalidovem. Tentokrát se ovšem nejedná o superfight, ale o titulový zápas. Prakticky ihned po skončení jejich prvního duelu, který vyhrál Askham na body se začalo spekulovat o odvetě. Ta přichází téměř po roce.

Na tento turnaj byl oznámen také ženský zápas mezi Silwiou Juskiewicz a Karolinou Wojcik. Další duel, který byl přidán na kartu je Krystian Kaszubowski vs Jakub Kamieniarz.

Dále KSW ohlásilo jeden velký návrat s ní spojenou novinku. Do organizace se vrací bývalý šampion těžké váhy Marcin Rozalski, ale nepředstaví se podle pravidel MMA, ale v boxerském zápase bez rukavic (Bere Knuckle). Návrat Rozalskiho doprovodila organizace velice povedenou upoutávkou.  

Bellator

Bellator měl tento víkend na programu hned dva turnaje. V pátek se konal turnaj s pořadovým číslem 245, kde se v hlavním zápase představili bývalý zápasníci UFC Phil Davis a Lyoto Machida. Z velmi vyrovnaného duelu byla nakonec těsná výhra pro Davise. Bohužel hned dva zápasy z osmi skončily jako No Contest po kopech do choulostivých míst. 

V sobotu se pak konal turnaj Bellator 246, kde se korunoval nový šampion bantamové váhy. Stal se jím Juan Archuleta, který porazil na body doposud neporaženého Patchyho Mixe. Na tomto galavečeru ukončil svoji bohatou kariéru veterán Jon Fitch, který prohrál s mistrem submisí Neimanem Graciem. Vítěznou premiéru v organizaci Bellator si připsala Liz Carmouche, která zdolala DeAnnu Bennett. 

Bellator 245 výsledky:

Bellator 246 výsledky:

ACA

Ruská organizace ACA po řádném posilovaní, pořádá jeden turnaj za druhým a již tuto sobotu 19. září nás čeká další s pořadovým číslem 111. Můžeme se těšit na titulový zápas v lehké váze mezi Alexanderem Sarnavskiym a Abdul-Azizem Abdulvakhabovem. Dále se na tomto galavečeru představí Yusup Raisov, Alexey Butorin, Tural Ragimov, Azam Gaforov a další. Dohromady nás čeká třináct zápasů. Ideální “předkrm” před nočním UFC. 

ACA 111 Fight card:

RCC

Pomalu se začíná rozjíždět i další ruská organizace Russian Cagefighting Championship. První turnaj po koronavirové pandemii uspořádá 26. září. V hlavním zápase se představí českým fanouškům dobře známý Mikhail Ragozin, který se střetne Dmitriym Tebekinem. 

RCC Intro 7 Fight card:

RCC

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *