Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Celé video Mikuláškovy srážky s dodávkou

 

Celé video Mikuláškovy srážky s dodávkou

Minulý týden jsme vás informovali o hodně zvláštní události. Vaška Mikuláška totiž při cestě na rozhovor srazila couvající dodávka. Mikuláškovi se možná i s trochou štěstí nic vážného nestalo. Řidič auta však očividně neměl svůj den, protože se do Vaška pustil, za což si vysloužil jednu výchovnou facku. To vše najdete na videu níže, které má sice horší kvalitu, ale pro představu určitě poslouží.

Rýsuje se zakletý zápas? Mikuláška trefila dodávka

“Hledal jsem, kde máte dveře… Stojím, v jedné ruce držím tyčinku a v druhé pití. Čekám a najednou slyším pípání, bum a letím. Vyzulo mě to z bot. Letěl jsem pár metrů na ruce. Krom pár oděrek a naraženin jsem v pořádku. Otočil jsem se a frajer vyletěl z auta a nic, tak jsem se ho ptal, jestli mě neviděl? A on, že pípal. A co, že jsi pípal? Zaprvé si couval rychle a za druhé si mě trefil. Začal na mě být ještě drzý, co řvu, že mi nic není. Automaticky jsem ho hned plesknul. On po mně asi chtěl vyjet, ale lidi to viděli. Místo toho, aby se staral, jestli mi něco není a jsem v pohodě, tak pořád opakoval, že pípal a že to není jeho chyba… Jediné, co mě zachránilo od nějakého většího zranění, podle mě, tak byl batoh. Kdybych ho neměl, tak to dostanu naplno do hlavy a do zad,” popsal Vašek Mikulášek nepříjemnou situaci pro server iSport.cz.

Co se týče zápasu Vémola vs Mikulášek, tak to bohužel vypadá tak, že se s ohledem na okolnosti a hlavně Vémolovy problémy (operace kolene + koronavirus) přesune až na prosincový termín. V posledním měsíci roku organizace plánuje hned dvě akce, ale tak trochu se nabízí, že by šlo o přesun na jubilejní turnaj OKTAGON 20, o kterém toho zatím moc dalšího nevíme. Snad vedení organizace brzy prozradí více.informací.

Úvodní koláž via Czechfighters.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

11 komentářů

 1. Marwin 15/09/2020

  Dle zákona nesmí na silnici člověk co dělat od toho tam.je chodník takže MIKULASEK si za celou věc může jen a jen sám ….řidič je v tomto případě neviny pokud pípal on se měl vyhnout je jedno jak rychle couve …..pokud se člověk zastaví uprostřed silnice je vynen on a ještě k tomu stal přímo za autem a ne tak aby ho viděl ….nedivil bych si kdyby řidič na něj podal trestní oznámení za napadení

  Odpovědět
  1. Petris 15/09/2020

   Jestliže nepoznáš silnici od soukromého pozemku a nevíš co je povinností couvajícího řidiče, tak se zdrž komentáře a komentářů Marwinku a nikde se nechlub tím, že si rozum a řidičák našel v Kindervejci.

  2. samurraj 16/09/2020

   Hlavně, že je “vynen”. Viď, ty vemeno 🙂

  3. Josef Dvořák 16/09/2020

   Marwin ty si totálně mimo, není to komunikace I.ani II.třídy, je to pouze dvůr vydavatelství kde běžně jezdí a parkují auta, ale prostor dvora je určený jak pro auta tak pro pěší !! Řidič dodávky GLS začal prostě couvat přes celý dvůr jako by se nechumelilo, taky mohl Václava zabít a z toho by se určitě nevykroutil !! Dostal by flastr, tak na 3-5 let za neúmyslné zabití !! Usmrcení z nedbalosti – § 143

 2. Lenu 15/09/2020

  ty bys taky potřeboval za to “vynen” facku, piotomče. a jinak právně jsi taky vedle. řidič spáchal přestupek, spíše ale trestný čin.

  Odpovědět
  1. Josef Dvořák 16/09/2020

   Lenu přesně tak !!!

 3. Kolosondros 19/09/2020

  Škoda že se Baba_Picus_mikulášek zvednul 🙁
  mohlo to být video určeno pro jiný web 🙁
  aspoň by bylo o dementa méně.

  Odpovědět

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *