Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Waterson vs Hill: Výsledky a Highlighty

UFC Waterson vs Hill: Výsledky a Highlighty

Máme za sebou další turnaj UFC z lasvegaského Apexu, kde bylo k vidění několik zajímavých zápasů. V hlavním duelu se radovala Michelle Waterson, která porazila Angelu Hill. Ottman Azaitar si připsal třinácté vítězství a zůstává stále neporažený. Pojďme si projít ty nejzajímavější momenty celého galavečera.

Bellator oznámil zajímavý přesun a několik novinek

UFC Výsledky a Highlighty:

Waterson vs Hill

Azaitar vs Worthy

Quarantillo vs Nelson

Turner vs Weaver

Croom vs Roberts

Alexander Romanov po vítězství nad Roque Martinezem

Již příští týden nás čeká velice zajímavý turnaj a to i s českou účastí. David Dvořák se na turnaji UFC Fight Night 178 střetne s Jordanem Espinosou. Dokáže si připsat druhé vítězství v prestižní organizaci? Celkově se můžeme těšit až na čtrnáct duelů. Doufejme, že díky koronaviru nepřijdeme o další zajímavé zápasy. Vyvrcholením celého galavečeru bude souboj Colbyho Covingtona a bývalého šampiona welterové váhy Tyrona Woodleyho.

Dále se můžete těšit na “Kovboje” Donalda Cerroneho, Nika Price, Khamzata Chimaeva, Johnyho Walkera nebo Mackenzie Dern. Zatím není jisté, jestli celý turnaj včetně zápasu Davida Dvořáka odvysílá stanice Nova Sport, ale o tom vás budeme informovat v průběhu týdne. Po tomto turnaji by se UFC mělo opět přesunout na zápasnický ostrov do Abu Dhabí.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *