Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Lajoš Klein je znovu blízko startu v UFC

Lajoš Klein je znovu blízko startu v UFC

Jméno slovenského zápasníka Lajoše Kleina (16-2) bylo v poslední době nejvíce skloňováno v souvislosti se zápasem se šampionem lehké váhy organizace OKTAGON, ale z toho nejspíš sejde, protože Klein je znovu blízko UFC.

UFC Waterson vs Hill: Analýza, Tipy a Sázky

Lájoš Klein a UFC. Toto téma už tu bylo několikrát, ale nikdy to pořádně nedopadlo. Nejprve to vypadalo, že by mohl naskočit jako náhrada na turnaji v Abu Dhabí minulý rok, poté byl blízko premiéře letos v červnu, ale turnaj v Kazachstánu, kde se měl představit stopla koronavirová krize. Nyní od UFC přichází další nabídka. Nedávno na sociálních sítích přidal příspěvek, ve kterém nastínil možnost brzké premiéry a potvrdil to i v rozhovoru zpravodajskému serveru TN.cz 

„Dal jsem to [příspěvek], protože stále s UFC komunikujeme a řekli mi, ať jsem připravený na říjen. Oni se snaží ze všech sil, aby mě tam dostali. Takže se připravuji a uvidíme, co z toho bude. Podobné nabídky byly už vícekrát, a nakonec z toho nic nebylo. Je nutné věřit, být připravený a až to přijde podat 100% výkon,“ řekl k možnému přesunu Klein.

UFC plánuje pět galavečerů na zápasnickém ostrově v Abú Zabí. V říjnu se uskuteční pouze jeden turnaj v Las Vegas, na kterém se představí i Česko-uzbecký zápasník Mach Muradov. Klein na sociálních sítích odkazoval právě na ostrov, ale na kterém turnaji a s kým by mohl dostat příležitost netuší.

Klein

„Představu zatím vůbec nemám. Nevím, zda už byly zveřejněny startovky a nevím, kdo by tam v mojí váze mohl být,” dodává Klein, který nejčastěji chodí ve featherweight, ale občas nastupuje i v lehké váze. „Priorita je do 66 kg, ale říkal jsem, že by mohla být i lehká váha (do 70 kg).“

Podle jeho slov s ním UFC do budoucna počítá. Pokud by se ani tentokrát nepodařila premiéra v UFC, tak má i druhou variantu v podobě organizace OKTAGON MMA. Zde ho vyzval polský šampion lehké váhy OKTAGON Mateusz Legierski. Klein se soubojem souhlasil, ale zatím nedošlo na konkrétní podmínky. 

„Soustředím se na UFC. Když to nevyjde, tak mi stále zbývá jeden zápas ve smlouvě s OKTAGONEM. Když nevyjde jedno, tak vyjde druhé. Já jsem ten zápas chtěl a přijal jsem ho. Ale momentálně je z jeho strany úplné ticho. Čekám na odpověď a kdyby to vyšlo, bude to titulový zápas v pérové váze,“ okomentoval situaci slovenský talent.

Zdroj: TN.CZ

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *