Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Bellator oznámil zajímavý přesun a několik novinek

Bellator oznámil zajímavý přesun a několik novinek

Bellator MMA má nového vysílacího partnera. V pátek prezident Bellatoru Scott Coker oznámil, že akce Bellatoru opustí Paramount Network a budoucí turnaje se nyní místo toho budou vysílat na CBS Sports Network. Bellator by nyní měl být dostupnější tuzemským fanouškům.

Kamarád odhalil, jak to Nick Diaz přeháněl, ale teď je zpět

Tento krok nastává poté, co Viacom a CBS na konci roku 2019 dokončily fúzi, která obě společnosti spojila po rozdělení v roce 2006. CBS Corporation dříve fungovala nezávisle na Viacomu. Nyní se obě vysílací společnosti znovu spojily. To otevřelo možnost pro nové partnery Bellatoru. Galavečery budou vysílány na CBSSports.com i na YouTube a budou tedy dostupné i pro tuzemské fanoušky.

Prezident Bellatoru Scott Coker dodal, že součástí přesunu budou všechny karty Bellatoru vysílané v reálném čase bez ohledu na místo konání. Mnoho galavečerů se přizpůsobovalo časovým zpožděním, kvůli vysílání na západním pobřeží, které začalo později než na východním pobřeží. To samé platí pro Evropu.

CBS Sports Network v současné době vlastní vysílací práva pro řadu zajímavých soutěží, včetně několika významných univerzitních sportů, fotbalu a basketbalu. Dále do jejího portfólia patří fotbalová Liga mistrů UEFA, ženská basketbalová WNBA nebo golfová PGA Tour a tenis. Díky této spolupráci, která je zaměřena i na evropský trh je možné, že se Bellator objeví na nějaké tuzemské televizní stanici.

Bellator

První karta Bellatoru, kterou bude vysílat CBS Sports Network, bude 1. října turnaj z italského Milána, kde se v hlavním zápase utkají Paul Daley vs Derek Anderson. Další turnaj se pak uskuteční 10. října v Paříži. Zde se v hlavním duelu představí domácí těžká váha Cheick Kongo s Timem Johnsonem. Bellator se stane první velkou organizací, která uspořádá galavečer ve Francii, poté co se zde změnila legislativa a MMA turnaje se staly legálními.

Organizace zveřejnila také rozpis dalších akcí. 15. října bude na turnaji Bellator 249 obhajovat svůj titul Cris Cyborg proti Arlene Blencowe. Tento galavečer by měl začínat pro evropského diváka v přijatelném čase kolem 21:00. 29. října pak proběhne turnaj Bellator v Connecticutu. Zde uvidíme šampiona welterové váhy Douglase Limu, který se utká o titul střední váhy s Gegardem Mousasim.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *