Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Waterson vs Hill: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Waterson vs Hill: Analýza, Tipy a Sázky

Již zítra v noci nás čeká další turnaj organizace UFC. V hlavním zápase se tentokrát utkají zápasnice Michelle Waterson a Angela Hill. Původně zde měl být hlavní zápas Santos vs Teixera, ale kvůli pozitivnímu testu Teixery na COVID-19 byl přeložen zatím na neurčito. Hlavní předzápas obstará Khama Worthy s neporaženým Ottmanem Azaitarem.

Rýsuje se zakletý zápas? Mikuláška trefila dodávka

UFC Analýza:

Waterson vs Hill – Vítěz Waterson 1,96

V hlavním zápase turnaje UFC se střetnou dvě zkušené zápasnice. Angela Hill je aktuálně jednou z nejaktivnějších bojovnic v celé organizaci a nastupuje letos už do třetího zápasu. Michelle Waterson v posledním utkání velmi těsně prohrála s bývalou šampinkou Esparzou a mnozí s rozhodnutím bodových nesouhlasili. Předpokládám, že Waterson využije svého podceňovaného juda a jiu-jitsu a bude schopna kontrolovat zápas na zemi. Do karet jí hraje i fakt, že už je v pětikolovém klubu. Titul organizace Invicta totiž vyhrála nad Jessicou Penne ve 4. kole a minulý rok odzápasila celých 5 kol s Joannou Jedrzejczyk.

Azaitar vs Worthy – Vítěz Azaitar 2,07

Ottman Azaitar je neporažený prospekt s rekordem 12-0. se naposledy představil na turnaji UFC 242: Khabib vs Poirier, kde zaznamenal jeden z nejděsivějších knockoutů v historii. Nyní má na svém kontě 9 KO, 2 submise a pouze jednu výhru na body. Khama Worthy má za sebou více zápasů v kariéře, i v UFC a proto je sázkovým favoritem. V zápase těchto agresivních strikerů se nabízí i sázka na méně, než 1.5 kola s kurzem 2,19.

Modafferi vs Lee – Vítěz Modafferi 3,19

Tyto ženy se už jednou utkaly. Modafferi uštědřila v roce 2014 na turnaji Invicty Andree Lee první profesionální porážku. Ačkoliv měla Lee mezi lety 2017 a 2019 slušně rozjetou kariéru, jakmile se začala střetávat se soupeřkami světové úrovně, prohry na sebe nenechaly čekat. V tento moment má dvě porážky v řadě a třetí už by mohla znamenat konec v organizaci. Modafferi se do ničeho zbytečně nepohrne, bude zápasit takticky a předpokládám její výhru na body.

Radim

UFC, Tipsport

Honza

Tipsport, UFC

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *