Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Sakai prozradil, jak nepříjemně ho Overeem zranil

Sakai prozradil, jak nepříjemně ho Overeem zranil

Hlavním zápasem proběhnuvšího UFC turnaje byla bitva Overeem vs Sakai, ze které si nakonec výhru via TKO v pátém kole odnášel veterán Reem. Ten má aktuálně poslední pokus, jak se zmocnit titulu. Ve chvíli, kdy začne prohrávat, se tak dá čekat, že ukončí kariéru. Zatím se mu však daří a jeho spanilá cesta pokračuje. Naposledy vyhrál i díky tomu, jak moc Sakaie ve druhém kole zranil.

Zápasníci reagují na výkon Alistaira Overeema

“Ve druhém kole jsem dostal koleno, které mi vyhodilo dvě žebra. Když mě pak vzal na zem, tak mě trefil loktem a další dvě žebra mi zlomil. Celkem jsem tak byl bez čtyř žeber, což můj výkon samozřejmě dost ovlivnilo. Nemohl jsem pak totiž bránit takedowny ani využít mé jiu-jitsu. Prostě jsem se nedokázal dobře bránit,” prozradil Augusto Sakai.

Ten dokázal se zraněním bojovat až do pátého kola, kdy přišly další tvrdé lokty, po kterých rozhodčí zápas ukončil, protože už viděl dost.

“Využil své bohaté zkušenosti, ale to jsem čekal. Nesnažím se nijak vymlouvat, ale zkrátka mi celý ten zápas dost znesnadnila bolest žeber. Snažil jsem se to však překonat tak, jak to jen šlo,” pokračoval Sakai, který si v rámci UFC připsal první prohru. Celkem má na svém kontě 2 prohry a 15 vítězství.

Sakai se teď tedy bude muset vyléčit a následně se poohlédnout po dalším soupeři. Overeem naopak zamířil za rodinou, kterou prý posledních 8 týdnů dost zanedbával. Samozřejmě se hned začalo mluvit o dalším soupeři, ale toho veterán zatím moc neřeší. Pravděpodobně vyčká, jak se vyvine situace v těžké váze a následně půjde znovu do boje.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *