Co hledáte?

Mezi OKTAGONem a IAF to “skřípe”

Mezi OKTAGONem a IAF to “skřípe”

Dnes odpoledne nám od promotérů organizace IAF, která aktuálně pořádá sérii turnajů Streetfighter, přišlo následující vyjádření, ve kterém se mluví o situaci kolem bojovníků Růžičky a Lengála.

Rýsuje se zakletý zápas? Mikuláška trefila dodávka

 

PROHLÁŠENÍ IAM FIGHTER K TADEÁŠI RŮŽIČKOVI A VLADIMÍRU LENGÁLOVI

Promotérská skupina I Am Fighter by se touto cestou ráda vyjádřila k situaci kolem smluvních zápasníků Tadeáše Růžičky a Vladimíra Lengála, kteří s ní mají platné kontrakty do konce roku 2020.

Na úterní tiskové konferenci Oktagon MMA byly prezentovány mimo jiné dvě novinky:

– Tadeáš Růžička bude zápasit na podzim pod touto organizací.

– Vladimir Lengál byl během léta účastníkem Oktagon Výzvy, která bude v následujících týdnech vysílána.

Jeden z promotérů Oktagonu Ondřej Novotný mluvil na této tiskové konferenci o tom, že došlo k dohodě mezi jeho organizací, a I Am Fighter.

Jediná dohoda, ke které došlo, je ta, že může toto říct.

Promotéři I Am Fighter v případě Tadeáše Růžičky souhlasili s tím, že se bude moct zúčastnit speciálního turnaje Underground, na dalším souboji u konkurence se ale i přes jednání s jeho trenérem Andrém Reindersem nedomluvili.

Oba bojovníci mají u I Am Fighter stále platnou smlouvu ještě na dva (Růžička) a tři zápasy (Lengál) s tím, že s ohledem na koronavirovou krizi lze dle právních zástupců kontrakty končící 31. prosince 2020 o dobu, kdy nebylo možno pořádat turnaje, prodloužit do roku 2021.

Ani jednomu ze zápasníků nechceme dělat problémy a bránit jim v kariérách, jde nám o dodržování obchodních principů a dohod. A také o kontinuitu jednání, kdy by v určité chvíli měli k jednomu stolu nejvyšší představitelé obou stran, nikoliv prostředníci.

Věříme, že zástupci Oktagon tyto principy ctí též a najdeme společnou dohodu, která bude nejlepší možnou v první řadě pro oba skvělé zápasníky.

Promotéři I Am Fighter

Petr „Píno“ Ondruš a Ondřej Pála

Úvodní koláž via OKTAGON MMA / IAF

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *