Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Gilbert Burns předpovídá výsledek titulové bitvy s Usmanem

Gilbert Burns předpovídá výsledek titulové bitvy s Usmanem

Původně jsme se měli titulové bitvy Kamaru Usman vs Gilbert Burns dočkat už na turnaji UFC 251, ale Burns byl bohužel pozitivně testován na koronavirus, takže byl nucen ze souboje odstoupit. UFC prezident Dana White však potvrdil, že dostane další šanci. Jak podle Gilberta souboj s týmovým kolegou může dopadnout?

“Předpovídám ukončení. Nevím však, jak k němu dojde. Vím, že ho dokážu ukončit nějakou submisí. Stejně tak bych ho mohl vypnout. Budu zkrátka tvrdě makat, abych byl v nejlepší formě svého života. Už na to začínáme pracovat. Mám v sobě teď tolik energie, že to zkrátka vidím na ukončení. Půjdu po něm každou jednu minutu souboje,” nechal se slyšet Gilbert Burns, který má aktuálně na svém kontě 6 výher v řadě s tím, že tu poslední zaznamenal proti bývalému šampionovi Woodleymu.

Gilbert Burns je skutečně hodně všestranný bojovník, který může hrozit v postoji i na zemi. Celkem 14 zápasů doposud dokázal ukončit před limitem, “Vidím u sebe hodně výhod. Samozřejmě se mohu spolehnout na své jiu-jitsu. Kdokoliv v rámci divize, klidně i Colby Covington, se mě může pokusit dostat na zem. Jen to zkuste. Budu za to moc rád. Buď totiž ten pokus ubráním nebo sám přenesu boj na zem. Shora i zdola dokáži hrozit submisemi. Zároveň jsem velká hrozba i v postoji. Dokážu totiž kopat i tvrdě trefovat. Mám větší sílu, než většina bojovníků v divizi. Jsem hodně explozivní.”

Nějakou dobu se sice spekulovalo o tom, že by mohl Burnse přeskočit Masvidal, ale dle posledních informací se naplní slova Dany Whitea, který předesílal, že další na řadě je Burns. Souboje Usman vs Burns bychom se měli dočkat v prosinci na posledním číslovaném turnaji roku. Pro Masvidala se prý domlouvá hodně zajímavá odveta s Diazem, která by mohla přijít na řadu na stejném turnaji jako souboj Usman vs Burns, a nebo na nějaké lednové akci. Vše se aktuálně řeší.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *