Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Bavič Pereira vysvětlil, proč soupeře zasypával fackami

Bavič Pereira vysvětlil, proč soupeře zasypával fackami

Michel Pereira, který disponuje hodně unikátním stylem, který ho však minimálně jednou stál vítězství, po posledním turnaji vysvětlil, proč soupeře zasypával hned několika fackami.

Zápasníci reagují na výkon Alistaira Overeema

“Nevím, proč to udělal, ale říkal jsem mu, že za to zaplatí a to se taky přesně stalo. Jsem totiž muž, mě nemůžeš jen tak fackovat,” vrátil se Pereira k pátečnímu oficiálnímu vážení a následnému staredownu. Při něm totiž bylo trochu živo, protože přítomný Dana White úplně neohlídal situaci a dovolil Imadaevovi, aby dal soupeři menší facku.

View this post on Instagram

Via @cvetmma Is #michelpereira the most entertaining #fighter in the welterweight division? I have to admit, it was very satisfying watching him slap Zelim after he got slapped in the weigh ins. Otherwise the antics might have been too much. Was the tap there? Looked early but also the Russian didn’t complain much. How do you feel about the showboating? Too much or fun as hell? – – #ufcvegas9 #ufcvegas #ufclasvegas #ufcapex #brazilianfight #brazilianfighter #ufcbrasil #ufcnocombate #rearnakedchoke #mmasubmission #submissions #submissiongrappling #submissionfighting #mmagrappling #mmalife #mmalifestyle #submissiononly #ufconespn #mmafight #martialartslife #fightlife #combatsports #grappling #mma #ufc #mixedmartialarts #mmafighter #ufcfighter

A post shared by MMA Fight Finishes (@mmafightfinishes) on

Pereira svůj slib následně splnil. V průběhu zápasu totiž soupeře hned několikrát trefil otevřenou dlaní. Dokonce svou dlaň i olíbával, aby pomstu ještě více zdůraznil, “Ukázal jsme mu ruku, políbil jsem si jí a následně jsem mu jí vlepil, aby si pamatoval, že tohle příště dělat nesmí.”

Pereira je známý svým akrobatickým stylem, který zahrnuje různá salta, ale s těmi v posledním zápase přeci jen šetřil. Místo toho jsme však mohli vidět několik naskočených kolen, “Pettisův” kop po odrazu od pletiva a další podobné frajeřinky, které si Brazilec zkrátka nemůže odpustit. Tentokrát k nim však přidal i skvělý postoj, kterým soupeře postupně rozebíral.

Konec zápasu byl sice trochu sporný, protože rozhodčí nejspíš ukončil zápas, aniž by Zelim odklepal, ale Pereira by s ohledem na předchozí skoro 3 kola stejně vyhrál na body. Po souboji si pak kreativní borec řekl o BMF souboj s Masvidalem, který samozřejmě nedostane, ale nějaký další zajímavý soupeř by se určitě najít mohl.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *