Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Alistair Overeem reagoval na Lewisovo popichování

Alistair Overeem reagoval na Lewisovo popichování

Legendární bojovník Alistair Overeem, který si na proběhnuvším turnaji připsal již 47. vítězství v kariéře, na po-turnajové tiskové konferenci reagoval na výpady od vtipálka Derricka Lewise. Ten totiž souboj Overeem vs Sakai sledoval a aktivně komentoval. Měl by Reem o souboj s Lewisem zájem?

Zápasníci reagují na výkon Alistaira Overeema

“Tohle kolo jsem viděl na 10-7 a to proto, jak si Oveerm pořád otvíral hubu. Čtvrté kolo vidím na 10-8. Doposud za mě Sakai vyhrál všechna čtyři kola,” reagoval Derrick Lewis průběžně na hlavní zápas turnaje UFC Fight Night 176.

Přítomní novináři tak samozřejmě využili příležitosti a na po-turnajové tiskové konferenci se zkušeného bojovníka zeptali, zda by měl o souboj s Lewisem zájem, “Rozhodně. Pořád jenom mele nesmysly. Můj týmový parťák Curtis Blaydes ho totálně zničí. Nebráním se tomu, abych to následně udělal i já. Jinak v hlavě nemám žádného specifického soupeře. Chci teď jen hlavně být se svými děvčaty. Byl jsem od nich rámci kempu 8 týdnů. Dělám to schválně, abych pak byl hladový a měl extra motivaci. Těším se tedy, až se za nimi vydám a strávím s nimi nějaký čas. Pak se uvidí, co bude.”

Zápas s Lewisem by byl určitě hodně zajímavý, ale, jak už zaznělo, ten má aktuálně domluvený zápas s Blaydesem. Dle žebříčku půjde o souboj dvojky Blaydese se čtyřkou Lewisem, takže vítěz bude rozhodně moct přemýšlet na možnou titulovou šancí. Otázkou jen je, kdy se dočkáme další titulové bitvy, kterou by měla být odveta Miocic vs Ngannou 2, a jak hlavně do situace v divizi zasáhne přestup Jona Jonese. Dana White totiž naznačil, že přednost má sice Ngannou, ale že Jones rozhodně hned dostane titulovou šanci. Ve hře je však právě i pátý Reem, který se nechal slyšet, že se jedná o jeho poslední pokus na získání titulu.

Těžká váha je tak nyní po delší době hodně živá a pravděpodobně nám bude pravidelně nabízet hodně zajímavé bitvy.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *