Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR
Tags: ,

Pokud se rozhodnu vrátit, někdo to odskáče, říká Dan Hardy

Pokud se rozhodnu vrátit, někdo to odskáče, říká Dan Hardy

Komentátor a analytik Dan Hardy opět uvažuje nad návratem do UFC. Hardy sice nikdy neoznámil odchod do sportovního důchodu, naposledy zápasil v roce 2012 v Anglii proti Amiru Sadollahovi.

UFC Overeem vs Sakai: Výsledky a Highlighty

38letý zápasník měl v dubnu 2013 čelit Mattovi Brownovi, ale byl mu diagnostikován Wolff-Parkinson-White syndrom (také známý jako „Vlčí srdce“) a byl nucen odstoupit. Rozhodl se pro operaci a už nějakou dobu si pohrává s myšlenkou na návrat. Nyní se zdá, že to s comebackem myslí opravdu vážně. Minulý rok v podcastu Joe Rogana prozradil, že má v úmyslu vstoupit do testovacího programu USADA.

To se zatím nestalo, ale Dan Hardy nadále naznačuje, že se s největší pravděpodobností vrátí. Připouští, že poté, co sledoval na nedávných turnajích vítězství některých starších zápasníků, jako jsou Ricardo Lamas a Frankie Edgar, tak je ještě více motivovaný a věří, že bude stoprocentně připraven.

“Frankie Edgar je stále výborný. Chci říct, cítil jsem se, jako bych byl ještě ve škole, když Frankie Edgar debutoval v UFC. Uvědomuji si, že v dnešním MMA mnohem více záleží na IQ a zkušenostech. Je spousty zápasníků, kteří budou slavit velké úspěchy až v pozdější fázi své kariéry. Vím, že Ricardo Lamas o víkendu mluvil o odchodu do důchodu, ale v zápase podal výborný výkon. Je stejně starý jako já a předvedl fantastický zápas,” řekl Hardy v rozhovoru pro MMAJunkie.

“Další věc, která mě pobavila je, že na posledním turnaji na zápasnickém ostrově nastoupili hned čtyři zápasníci starší, než jsem já. Mauricio „Shogun“ Rua, Antonio Rogerio Nogueira, Fabricio Werdum a Francisco Trinaldo je myslím starší než já. Ale mezi nimi byl pouze jeden zápasník, který má více zápasnických zkušeností než já. V kariéře jsem byl pouze jednou knockoutován. Už roky jsem neměl alkohol. Nedostávám údery do hlavy, což je určitě výhoda. Pokud se tedy rozhodnu vrátit, někdo to odskáče a nemyslím si, že si to lidé uvědomují,  dodal Hardy na závěr.

Většina Hardyho porážek byla po rozhodnutí na body nebo ukončením na submisi a nezúčastnil se mnoha přestřelek, které by měly vliv na  jeho zdraví. Dlouhá pauza mu rozhodně pomohla, a pokud se vrátí, měl by být v dobré formě. S kým byste chtěli vidět Dana Hardyho při jeho návratu?

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *