Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Overeem vs Sakai: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Overeem vs Sakai: Analýza, Tipy, Sázky

Již dnes v noci nás čeká další turnaj organizace UFC. V hlavním zápase se utkají veterán Alistair Overeem a nevyzpytatelný Augusto Sakai. Hlavní předzápas obstará odložený duel mezi Ovincem St. Preux a Alonzem Menifieldem.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

UFC “klaun” dostal při staredownu facku

UFC Analýza:

Alistair Overeem vs Augusto Sakai – více než 2,5 kola v kurzu 1,75

Jelikož jsem příznivcem Augusta Sakaie, tak jsem hledal nějakou zajímavou sázku, která by dávala smysl a nebyl by to jen výstřel do tmy v tipu na jeho vítězství. Overeem je stále tím obávaným zápasníkem, kterého rozhodně nesmíte podcenit. Navíc ve čtyřiceti letech má nejspíš poslední šanci, probojovat se k velkým zápasům. Tudíž o motivaci má postaráno. Ale zároveň si musíme přiznat, že nemládne a na jeho výkonech je to vidět. Augusta Sakaie považuji v těžké váze za takového černého koně. Momentálně asi ještě nemá výkonnost na TOP zápasníky této divize, ale toto utkání může o mnohém napovědět. Sakai si v kariéře připsal pouze jedinou porážku, když prohrál na split decision s Cheikem Kongem. V posledních utkání ukázal výbornou kondici a tvrdou bradu.

Alistair bude mít lehkou výhodu v rozpětí paží a Sakai by si měl dávat pozor na jeho výpady z ústupu. Ani Overeemova zem není špatná, což předvedl i v zápase s Waltem Harrisem, kde se dostal z kritické situace a poté zbytek kola zkušeně kontroloval svého soupeře. Tím ho také úplně vyčerpal a ve druhém kole ukončil, ale jak už jsem zmiňoval Sakai má výborné kardio a myslím, že se zápasníci podívají nejméně do třetího kola.

Ovince St. Preux vs Alonzo Menifield – vítěz St. Preux 2,11

Zkušený Ovince St. Preux narazí ve svém další zápasu na obávaného tvrďáka Alonza Menifielda. St. Preux v poslední době předvádí nevyrovnané výkony. Jednu chvíli už to dokonce vypadalo, že se s UFC brzy rozloučí, ale dokázal o své místo v nejprestižnější MMA organizaci zabojovat a tento víkend ho čeká další těžká zkouška. V tomto duelu by měl využít hlavně svých zkušeností. Bude mít také lehkou výškovou převahu, ale myslím, že se pokusí, co nejrychleji přenést souboj na zem.

Alonzo Menifield si místo v UFC vybojoval v prestižní reality show „Dana White Thuesday Night Contender Series“, kde se blýskl pěkným ukončením Deshawna Boatwrighta. Tím si vysloužil smlouvu od UFC a od té doby nasbíral bilanci dvou vítězství a jedné porážky, která přišla v posledním zápase s Devinem Clarkem.  Celkově Menifield dosáhl už na devět vítězství a všechny byly před časovým limit! Dokáže přidat další a nebo St. Preux předvede svoji oblíbenou submisi Von Flue Choke? Zde věříme zkušenému zápasníkovi, který si Manifieldem dokáže poradit. Zajímavý kurz nabízí i sázka na -2,5 kola v kurzu 1,55.

Bartosz Fabinski vs Andre Muniz – zápas skončí na body 1,60

Bartosz Fabinski je zápasník, který své duely vyhrává hlavně díky dobré práci na zemi. Nyní má proti sobě Andre Munize, který je sice specialistou na submise, ale proti zkušenějším soupeřům zatím své zkušenosti nedokáže tolik prodat. Fabinski umí své soupeře utahat a celkově jim zápas znechutit. Přesně takhle to předvedl s Emilem Meekem nebo naposledy s Darrenem Stewartem. Myslím, že podobný průběh bude mít i souboj s Munizem. Pro ty, co hledají vyšší kurz je zajímavá sázka, že Fabinski vyhraje na body v kurzu 2,25.

Radim

Tipsport, UFC

Pavel

UFC, Tipsport

 

 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *