Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jon Jones začal pracovat na přestupu do těžké váhy

Jon Jones začal pracovat na přestupu do těžké váhy

Nejlepší bojovník polo-těžké váhy Jon Jones, který je mnohými považovaný i za nejlepšího bojovníka všech dob (GOAT), před časem oznámil, že se vzdává svého titulu šampiona polo-těžké váhy, protože se chce přesunout do těžké váhy. To, že se nepokusil získat i druhý titul, vysvětlil tím, že mu přestup bude trvat delší dobu, takže nechce blokovat divizi. Jones se totiž plánuje dost osvalit, na čemuž už začal očividně pracovat.

Znovu se řeší bitva Thiago Santos vs Jiří Procházka

“Pomalu, ale jistě,” oznámil Jon Jones, že už začíná pracovat na přibírání a hlavně budování odpovídající svalové hmoty. To si nějaký čas vyžádá, protože nabírání je přeci jen těžší, než shazování, s čímž Jones evidentně počítá. I kvůli tomu není zatím jasno, kdy by se měl znovu objevit v oktagonu. Pravděpodobně počká na to, jak se vyvine duel Miocic vs Ngannou 2, se kterým se všeobecně počítá. Stipe se sice nechal slyšet, že o odvetu nemá zájem, ale zřejmě se jí nevyhne. Francis si totiž titulový zápas zasloužil skrze celou řadu tvrdých ukončení hned v prvních kolech.

Jiří Procházka, který měl v minulosti možnost si s Jonesem zatrénovat, se nechal slyšet, že na to jak vypadá, má Jones opravdu obrovskou sílu. Nyní se dá očekávat, že ještě zesílí tak, aby mohl konkurovat borcům v těžké váze. “Když jsem začal dělat mrtvý tah, tak jsem zvládl zhruba 275 liber (124 Kg). O sedm měsíců později jsem už dal 600 liber (272 Kg). Se dřepy to bylo hodně podobné. Na začátku to bylo 275 liber a na konci 500 liber (226 Kg). Když jsem začínal makat, tak jsem vážil kolem 230 liber s tím, že jsem to vytáhl na 238, ale pořád jsem měl viditelné břišní svaly. Hodně hmoty jsem totiž přetvořil na svaly. Posilování mě celkově hodně změnilo. Dost mě to baví,” nechal se Jon slyšet v minulosti.

Nyní tedy začíná makat znovu s tím, že se nemusí krotit a může nabrat relativně hodně, takže se určitě můžeme těšit na hodně zajímavou formu a možná i trochu jiného Jonese.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *