Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Srdnatý Ortega nabídl hodně šílené vysvětlení

Srdnatý Ortega nabídl hodně šílené vysvětlení

Brian Ortega se v oktagonu naposledy představil na konci roku 2018, kdy změřil síly se šampionem Maxem Hollowayem. Navzdory prohře z toho byla jedna z nejkrásnějších bitev v historii pérové váhy, ve které Ortega ukázal, jak srdnatý a tvrdý bojovník to je. Za žádnou cenu se totiž nehodlal vzdát, takže jeho snažení musel v pauze mezi čtvrtým a pátým kolem ukončit až přítomný rozhodčí. Brian totiž hodně inkasoval do hlavy, což nebyla žádná náhoda. S odstupem totiž nabídl hodně šílené vyjádření, které jeho tvrdost ještě podtrhuje.

Znovu se řeší bitva Thiago Santos vs Jiří Procházka

“Do čtvrtého kola jsem šel s tím, že jsem měl na jedné ruce zlomený a vyhozený palec a tu druhou jsme měl polámanou. Všichni po mně chtěli, abych šel po takedownu, ale ty vole, kdybych měl ruce, tak bych se víc snažil, ale v ten moment jsem neměl použitelné palce. K tomu jsem měl samozřejmě zlomený nos a oko mi postupně natékalo a zavíralo se. Šel jsem tedy do čtvrtého kola s tím, že mě prostě bude muset vypnout nebo zabít, protože já nezastavím. Pořád jsem věřil tomu, že to třeba nějak zvládnu. Samozřejmě jsem hned začal inkasovat, což me dostalo do hodně blbé pozice.

Když jsem si totiž kryl hlavu, tak jsem dostával do těch palců a to sakra bolelo. Když jsem dal ruce dolů, tak mi samozřejmě trefoval hlavu, což zase nebylo tak hrozné. Musel jsem si tedy vybrat, jak do toho půjdu. Má sice hodně dobrý postoj, ale nemá zase až tak velkou sílu. Rozhodně nemá takovou ránu, jako další bojovníci, se kterými jsme se potkal. Věděl jsem tedy, že to snesu. Dostával jsem tedy do hlavy a snažil se to přežít, vydržet a vracet. Pokaždé, když jsem ho trefil, jsem však cítil hroznou bolest. Snažil jsem se to na sobě nedat znát,” vysvětlil Brian Ortega.

Železný Ortega

To, že je to hodně tvrdý borec jsme asi po zhlédnutí zápasu všichni věděli, ale tohle vysvětlení jeho srdnatost posouvá na úplně jinou úroveň. Po bitvě se Brian dával delší dobu dohromady a když už to vypadalo, že bude zápasit, tak se bohužel zranil.

Nyní je však v pořádku a postupně se připravuje na souboj s Jungem aka Korean Zombie. Právě tento duel by společně s dalšími plánovanými zápasy Holloway vs Kattar a Magomedsharipov vs Rodriguez mohl rozhodnout o tom, kdo bude další titulový vyzyvatel.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *