Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Znovu se řeší bitva Thiago Santos vs Jiří Procházka

Znovu se řeší bitva Thiago Santos vs Jiří Procházka

Jiří Procházka se díky drtivé výhře nad Volkanem Oezdemirem a změnám v divizi propracoval až na 6. místo polo-těžké váhy. Dalšího možného soupeře tak vyhlížel v souvislosti s duely Smith vs Rakic a Santos vs Teixeira. V tom prvním jasně zvítězil Rakic a ten druhý se bohužel komplikuje. Teixeira byl totiž pozitivně testován na koronavirus. “Jsem připravený,” hlásil hned Jiří Procházka. Jaká je šance, že vedení UFC Denisu skutečně se Santosem napáruje?

Michal Martínek okomentoval “vlažné” rozloučení s OKTAGON MMA

“Ještě než přišla zpráva o pozitivním testu Teixeiry, jsem řešil, co s Jirkou dál, jaké má UFC plány s Rakicem a kdy by mohl být další zápas. Zeptali se mě, jestli vezmeme short notice na 12. září. Zeptal jsem se, kdo by měl být soupeřem a oni řekli, že Santos – main event, ale že to asi zatím nevypadá. Dneska jsem četl, že oznámili, že se zápas přesouvá na 3. října. Psal jsem jim hned zprávu a čekám na odpověď, jestli se bude dát zápasit 12., anebo jestli je potvrzené, že bude Teixeira se Santosem 3. října. Samozřejmě budu i nadále zjišťovat možnosti short notice zápasu, nebo jestli nastoupíme případně místo Teixeiry v říjnu,” vysvětlil trenér Martin Karaivanov pro server TN.cz.

Šance sice zatím nejsou nijak extra velké, ale nějaké přeci jen jsou, “Zatím je to ale tak, že na 95 % se Santosem zápasit nebudeme. Pořád je tam ale pár procent, které hrají pro nás. I když bych byl nerad, aby to byl short notice na 12. 9., protože ten říjnový termín je trochu příjemnější s ohledem na přípravu. Pokud je to ale oficiálně posunuté, tak můžeme jen čekat na to, že se Teixeira kvůli covidu třeba nestihne připravit, nebo – a to mu nepřeji – se objeví nějaké komplikace. V tom případě bychom to toho 3. 10. vzali.”

Nyní tedy budeme muset čekat, jak se situace vyvine. Termín 12.9. se zná hodně šibeniční až nereálný, ale začátek října by už vyjít mohl. Vše však bude záležet na tom, jak se Glover s nákazou popere. Samozřejmě mu nepřejeme nic zlého, ale zápas Santos vs Procházka by byl rozhodně fantastický. Čas ukáže…

Zdroj: TN.cz

Tags:

Mohlo by vás zajímat

10 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *