Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Noc s legendou se nezadržitelně blíží

Noc s legendou se nezadržitelně blíží

Už příští sobotu zažije Brno doslova svátek MMA. Do jihomoravské metropole totiž dorazí show Noc s legendou. V ní vystoupí v hlavní roli vítěz zápasu století a legenda CZ/SK MMA Attila Végh. Ten se v rámci své show podívá se svými fanoušky na svůj film a zodpoví také jejich dotazy.

“Jsem na něj hrdý,” reaguje Attila Végh na Procházkův UFC debut

“Jsem strašně rád, že když nemohou být pořádané ani galavečery MMA, že máme tuto akci Noc s legendou. Fanoušci se mohou těšit na můj příběh, který se stále vyvíjí, koukneme se také spolu na můj film a také se mohou těšit na Jirku Procházku, který má rozhodně co říct,” uvedl k akci v Brně Attila Végh. Hostem show bude skutečně Jiří “Denisa” Procházka, který má za sebou velkolepou premiéru v UFC s přívlastkem KO večera. “Je to vlastně úplně poprvé, co se zúčastním takovéto akce. Moc se na to těším, navíc je to tady doma u nás v Brně, takže doufám, že bude skvělé publikum a taky se moc těším na Attilu,” přiblížil své dojmy z očekávané premiéry v křesle pro hosta Jiří  Procházka.

MMA má v Brně silné zázemí a z tamní líhně Jetsaam gymu pochází spoustu kvalitních bojovníků na jejichž pomyslném trůnu aktuální sedí právě Denisa. Ten se připravuje v tomto gymu už dlouho pod vedením trenéra Martina Karaivanova. Uznávaný trenérský matador se na show také chystá. “Attilu si pamatuji od jeho počátku, kdy byli taková známá dvojka s Ivanem Buchingrem. Jinak je to pro mě skvělý frajer, které je neustále usměvavý, nekonfliktní a plný humoru. Pro MMA udělal hrozně moc, protože ho dokázal za svou kariérou dost výrazně zpropagovat a to zejména vrcholem vítězství světového titulu v organizaci Bellator. Určitě patří mezi nejlepší v celé historii u nás,” vysekl poklonu vítězi zápasu století Martin Karaivanov.

Bellator Šampion

Slovy uznání pro slovenského “Pumukliho” nešetřil ani Karaivanův svěřenec Procházka. “Já jsem Attilu zaregistroval až kolem jeho období v Bellatoru. Nějak se to ke mně dostalo a zhlédl jsem takové motivační video, jak Attila chodil makat na pole a jak se rozhodl jít za svým snem, obětoval tomu všechno a skončil až vítězstvím v Bellatoru. V té době mi bylo asi něco pod dvacet a video mě hrozně motivovalo. V té době byl pro mě vzor a koupil jsem si i jeho první knížku, která vyšla,” ujasnil Procházka. 

Pro fanoušky MMA se bude jednat skutečně o mimořádný večer, protože na jednom podiu uvidí aktuálně to nejlepší, co naše MMA nabízí. Noc s legendou se koná 12.9.2020 v Brně a poslední vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketstream zde: https://www.ticketstream.cz/akce/noc-s-legendou-attila-vegh-134843

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *