Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jak Jiří Procházka vstřebává aktuální hype a slávu?

Jak Jiří Procházka vstřebává aktuální hype a slávu?

Domácí fanoušci už dlouhé roky dobře ví, kdo je Jiří Procházka a co všechno v ringu nebo oktagonu dokáže. Díky výhře na turnaji UFC 251, kde brutálně ukončil bývalého titulového vyzyvatele Volkana Oezdemira, však k sobě Denisa samozřejmě přilákal hodně nové pozornosti a v podstatě i slávy. Po návratu do ČR totiž dával jeden rozhovor za druhým a na několik dní byl jasné téma číslo jedna. Jak se sám Jiří s touto novou pozorností vyrovnává?

Johnny Walker reaguje na odchod Jona Jonese

“Vidím kolem sebe nějaký hype a slávu, ale já jsem pevně nohama na zemi. Pořád, i teď, se cítím úplně stejně, jako před tím prvním zápasem v UFC. Vím, kam jdu, co je ten můj cíl. Nic se pro mě nemění. Věděl jsem, že s UFC přijde sláva, hype a podobné věci. Beru to normálně. Je to tady, super, ale důležité jsou pro mě výkony. Výkony v samotném boji, který zase za chvíli přijde, což bude doufám a věřím někdy na podzim. Já budu ready,” prozradil Jiří Procházka v hodně zajímavém rozhovoru pro kanál U Kulatého stolu.

O Jiřího byl samozřejmě po návratu obrovský zájem, takže dal nespočet rozhovorů a za podpory svého mediálního týmu se snažil budovat svou značku. Dlouhé roky totiž veřejnost, která se o MMA zase až tolik nezajímá, znala hlavně Karlose Vémolu, který je mediálně velice zdatný a rovněž dává velké množství rozhovorů. Nyní se však do jejich hledáčku dostal i Jiří Procházka, který dokáže zaujmout výkony, ale i unikátní osobností a celkovým přístupem k životu.

Sláva je samozřejmě do určité míry jen pozlátko, ale v dnešní době sociálních sítí se dá skvěle využít k nalezení nových sponzorů a všeobecně podpory.

Pro MMA fanoušky je důležité, že se našim bojovníkům daří a že se jim díky tomu věnují i mainstream media. Celý sport tak má šanci růst a přilákat nové talenty, o kterých možná v budoucnu hodně uslyšíme.

Zdroj: U Kulatého stolu

Úvodní foto via IG Jiří Procházka

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *