Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„Vláďa vyhraje, i kdyby tam naběhl Vlasto Čepo,“ říká Miloš Petrášek

„Vláďa vyhraje, i kdyby tam naběhl Vlasto Čepo,“ říká Miloš Petrášek

Situace se po jarní koronavirové krizi částěčně vrací zpět do normálu, díky čemuž bychom měli dostat další turnaje organizace OKTAGON MMA. Již příští měsíc se v pražském O2 Universum uskuteční turnaj OKTAGON 17. Mezi hlavními hvězdami bude i polotěžká váha Miloš “Meloun” Petrášek, kterého jsme trochu vyzpovídali.

Daniel Cormier promluvil o přípravě a možném zápisu do dějin

Ahoj Miloši, zanedlouho tě téměř po roce čeká další zápas na turnaji OKTAGON v Praze. Ovlivnila tě nějak vynucená pauza nebo naopak přišla vhod?

Ahoj, tím, že se nemohlo dlouho normálně trénovat, tak jsem přibral víc, než bych chtěl, ale jinak mi to bylo víceméně jedno.

V červnu jsi byl na kempu v chorvatském American Top Teamu. Jaké byly sparingy s Ivanem Erslanem?

Byla to spíš dovolená spojená s tréninkem, než kemp. Sparingy byly tvrdý, ale zároveň jsem si to užil.

Kde a s kým se momentálně připravuješ na nadcházející zápas?

Když to zvládám, tak dojíždím k Andrému do Reinders MMA. Připravuju se i hodně sám, ale každý týden se snažím mít alespoň odspárováno.

Miloš Petrášek

Miloš Petrášek v chorvatském American Top Teamu s Ivanem Erslanem

V poslední době trávíš hodně času i jako trenér, jelikož připravuješ na zápas Vláďu, který se chystá na “Válku Youtuberů”. Jak vidíš jeho šance a je něco, čím tě opravdu překvapil?

Já Vláďovi s bráchou a klukama (Rafikem, Lukynem a Eddiem) pomáháme s přípravou. Za mě ten zápas vyhraje a i kdyby tam naběhl sám Vlasto Čepo, tak s tím nic neudělá. Je to dříč a dokáže být opravdu agresivní. Vlastně mě dokáže překvapit každý trénink.

Jaké jsou tvoje plány a cíle pro zbytek roku 2020?

Momentálně mám v hlavě zápas, který mě čeká v září na turnaji OKTAGON v pražském O2 Universum. Snad budeme mít štěstí a vše proběhne tak, jak má.

Nedávno byl oznámen další zápas Macha Muradova v UFC. V říjnu se střetne s houževnatým polským zápasníkem Krysztofem Jotkem. Jak vidíš jeho šance v tomto duelu?

V tomhle duelu hodně věřím v Muradova. Už dlouho se připravuje v Monster MMA a také v polském Ankosu. Tuhle polskou školu, kterou mu tam předali, dokáže v zápasech nejen používat, ale také ji na trénincích umí dost dobře eliminovat. Myslím, že tenhle zápas přichází pro Machovu kariéru v tu možná nejlepší chvíli.

Mockrát ti děkuji za rozhovor. Máš na závěr nějaký vzkaz pro fanoušky MMA Shorties?

Buďte všichni šťastní!

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *