Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

OKTAGON už připravuje zajímavý super-fight?

OKTAGON už připravuje zajímavý super-fight?

Jarní koronavirová krize, na kterou byla navázaná i nepříjemná karanténa a celá řada dalších omezení, se samozřejmě dotkla i bojovníků. Někteří pauzu využili k odpočinku a regeneraci, jiní k dalšímu tréninku a přípravě. Našli se však i tací, kteří o sobě dávali hlasitě vědět. Do třetí skupiny patří i šampion lehké váhy Mateusz Legierski, který se na sociálních sítích doslova utrhl ze řetězu a začal vyzývat jednoho borce za druhým. V jeho hledáčku se ocitl i slovenský stroj na ukončení Lajoš Klein. Právě bitvy Legierski vs Klein bychom se prý mohli dočkat ještě letos.

„Udělej 84 a nebreč!“ reagoval Mikulášek na Vémolovy požadavky

Dle našeho zdroje, který má o situaci přehled, ale z pochopitelných důvodů nechce být jmenován, totiž Legierski údajně dostal od vedení organizace informaci, že by zápas s Kleinem mohl proběhnout na konci tohoto roku. Pokud jsou informace správné, tak by však nemělo jít o titulový duel, ale “jen” tří-kolovou bitvu ve smluvené váze.

Mateusz se přitom před pár dny objevil v Praze, kde se například pochlubil fotkou s Machem Muradovem, takže je možné, že mají tyto dvě skutečnosti nějakou spojitost.

S ohledem na předešlé výkony by byl případný duel Legierski vs Klein rozhodně zajímavý a zaručeně by přitáhl obrovské množství pozornosti. Legierski totiž v průběhu své profesionální kariéry ještě neprohrál a naopak hned 5 ze 6 zápasů dokázal ukončit před limitem. Klein má na svém kontě podobně ohromující bilanci. Z posledních 11 zápasů dokázal hned 10 krát vyhrát s tím, že jen jednu výhru nezískal před limitem. Navíc asi není třeba připomínat, jakým způsobem poslední zápasy ukončoval. Většinou šlo o neuvěřitelné highlighty.

Slovenský borec už je sice delší dobu těsně před branou UFC, ale žádný zápas zatím bohužel nedopadl. Je tedy možné, že by střet s polským dynamitem v rámci organizace OKTAGON MMA uvítal, protože případná výhra by se v jeho bilanci samozřejmě skvěle vyjímala. Snad se v blízké době dozvíme nějaké bližší informace.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *