Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jorge Masvidal naznačil, kdy by mohl znovu bojovat

Jorge Masvidal naznačil, kdy by mohl znovu bojovat

Držitel BMF titulu Jorge Masvidal se v rámci UFC naposledy představil na turnaji UFC 251, kde v hlavním zápase večera prohrál na body s Kamaru Usmanem. Ve středu pak absolvoval další duel se šampionem, tentokrát však ne v MMA, ale v rámci sportu, který se nazývá cornhole. Navzdory tomu, že měl hodně bodů k dobru (15), však rovněž prohrál (15-21). Při této příležitosti však prozradil, kdy by se mohl vrátit zpět do oktagonu.

Jorge Masvidal má domluvený další duel. Zatím však nejásejte

“Doufám, že to bude v listopadu nebo prosinci. Můj soupeř má kvůli mě zlomený nos, takže bude asi potřebovat pár dní. Má zlomený nos, takže bude potřeba zjistit, jak dlouho bude mimo a podle toho se rozhodneme, co bude dál,” vysvětlil Jorge Masvidal.

Soupeř se zlomeným nosem by měl být právě jeho poslední přemožitel Kamaru Usman. Jorge se totiž krátce po bitvě nechal slyšet, že chce okamžitou odvetu. Na tu se prý hodlá pořádně připravit. První duel totiž bral jen 6 dní před jeho konáním, takže je jasné, že rozhodně ani zdaleka nebyl ve 100% formě.

Otázkou však je, zda další titulovou šanci dostane. UFC prezident Dana White totiž naznačoval, že další na řadě by měl být šikovný Gilbert Burns. Ten se měl původně s Usmanem utkat právě už na turnaji UFC 251, ale bohužel byl pozitivně testován na koronavirus. Byl tedy nucen odstoupit a místo něj nastoupil Masvidal.

V případě, že by měl být šampion delší dobu mimo, se pak nabízí i duel Gilbert Burns vs Jorge Masvidal, který by byl rovněž hodně zajímavý. V pomyslném stínu pak samozřejmě čeká i Nate Diaz, kterému Jorge odvetu několikrát nabízel. Všichni však víme, jak to s Diazem je. Zkrátka zápasí jen tehdy, když sám chce. Nikdo ho rozhodně nedonutí, aby šel do zápasu jen proto, že se to zrovna hodí nebo by to mohlo zajímavě vydělat.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *