Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Procházka přišel o potenciálního soupeře a asi se posune v žebříčku

Procházka přišel o potenciálního soupeře a asi se posune v žebříčku

Jiří Procházka má za sebou velkolepý debut, který se odehrál na turnaji UFC 251, kde tvrdě ukončil bývalého titulového vyzyvatele Volkana Oezdemira. Hned po zápase se nechal slyšet, že by chtěl do konce roku bojovat znovu. Ideálně někdy v říjnu nebo listopadu. Jako možný soupeř se nabízel silný wrestler Corey Anderson. Na tento duel však nedojde…

Zasáhla etika! Mikulášek na Vémolu nemůže trénovat s kamarády

Dle aktuálních informací totiž Corey Anderson v UFC končí a odchází do konkurenčního Bellatoru. Novinář Ariel Helwani uvedl, že Anderson nebyl “volný” bojovník, ale že se s organizací domluvil na rozvázání smlouvy a následně podepsal několik-zápasový kontrakt s Bellatorem. Termín premiéry prý zatím není stanoven, ale určitě se o něm bude jednat.

„Viděl jsem zápas Anderson vs Walker. To by byl určitě super soupeř. Nechci v tomhle být konkrétní. Nechám to vyplynout a který vyvstane, tak prostě půjde. Anderson by však byl určitě výzva. To věřím, že ano,”  odpovídal Jiří na tiskové konferenci poté, co se vrátil z UFC ostrova. Na vzájemný souboj však nedojde.

Anderson je ještě stále na 4. místě polo-těžké váhy, ale dá se očekávat, že bude brzy vyřazen. Tím pádem by se Jiří posunul z aktuálního 7. místa na 6. místo. Před ním tak budou jen Smith, Teixeira, Blachowicz, Santos, Reyes a Jones. S jedním z nich by se tak Jiří mohl v následujícím zápase utkat, ale samozřejmě se může sáhnout i mezi níže postavené bojovníky. V rámci TOP 15 je to totiž jeden borec vedle druhého.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *