Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Jiří Procházka už má v hlavě termín dalšího UFC zápasu

Jiří Procházka už má v hlavě termín dalšího UFC zápasu

Jiří Procházka má za sebou velkolepý vstup do nejprestižnější MMA organizace na světě. Na turnaji UFC 251 totiž předvedl napínavou show, osobitý styl a hlavně drtivé ukončení. Denisa se stal vůbec prvním bojovníkem, který dokázal bývalého titulového vyzyvatele ukončit via KO. Zaslouženě si tak odnesl bonus za výkon večera v hodnotě 50 000 dolarů. Kdy bychom našeho borce mohli znovu vidět v boji? O tom už má Jiří poměrně jasnou představu.

UFC elita reaguje na Procházkovu pekelnou řež

“Vlastně už po zápase jsme trochu jednali o případných dalších soupeřích a o tom, jak se bude dál postupovat. Nicméně tohle má na starosti manažer, který to komunikuje s matchmakerem UFC. Neříkám, že o tom nevím vůbec nic, ale momentálně se o to zase tolik nestarám a nechci vypouštět nějaké zavádějící informace, protože se vyhlídky neustále mění. Chci s tím jít ven, až bude něco vyloženě jisté. Domlouvali jsme se na podzimu. To bych měl mít svůj druhý zápas v UFC. Doufám, že se to splní a klapne to,” prozradil Jiří Procházka pro server Aktualně.cz.

“Říjen by byl velice dobrý měsíc na zápas. V říjnu nebo listopadu bych se rád vrátil do boje,” doplnil pak pro světově známý server MMA Junkie.

UFC prezident Dana White se v souvislosti s Conorem a jeho možným dalším zápasem nechal slyšet, že už mají zhruba do listopadu naznačené všechny karty. Doufejme tedy, že se na nějaké akci počítá právě i s Jiřím Procházkou, který by tak dostal šanci navázat na svůj skvělý výkon.

O soupeři zatím samozřejmě můžeme jen spekulovat, ale dle vyjádření trenérů se bude cílit na to, aby byl oponentem někdo výše postavený. S ohledem na to, že je Denisa aktuálně na 7. místě polo-těžké váhy, se zase až tolik možností nenabízí. Pokud by nikdo volný nebyl, tak se samozřejmě dá “sáhnout” i do zbytku žebříčku, který rovněž nabízí hodně zajímavá jména.

Výhledově to tedy vypadá tak, že bychom na podzim mohli vidět v boji všechny naše zástupce = Dvořáka, Procházku i Muradova.

Úvodní foto via Jakub Plíhal

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *