Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC elita reaguje na „zhasnutí“ velké naděje

UFC elita reaguje na „zhasnutí“ velké naděje

Hlavním zápasem posledního UFC turnaje, který poznamenalo hned několik změn, byl duel v rámci střední váhy Derek Brunson vs Edmen Shahbazyan. Právě neporažený Shahbazyan se chtěl přes zkušeného borce propracovat blíž k titulu, který měl v plánu získat v nižším věku, než to v minulosti dokázal Jon Jones. Na tuto metu však s největší pravděpodobností nedosáhne. Jak na tento zápas reagovali UFC bojovníci a bojovnice?

Makhmud Muradov se utká se zkušeným UFC veteránem

Daniel Cormier

Brunson vypadal hodně dobře a ve formě. V prvním kole pracoval chytře a poté to převzal a došel si pro ukončení. Skvělý výkon. Brunson na sebe může být pyšný. Shahbazyan však nemusí věšet hlavu.

Aljamain Sterling

Brunson se předvedl ve velkém stylu. UFC ho sice asi mělo za gatekeepera, ale podle mě je hodně odolný a nebezpečný. Oba borci předvedli skvělé výkony. Shahbazyan bude zpátky. Však je zatím hodně mladý.

Gilbert Burns

Wow, jsem za svého kamaráda Brunsona moc šťastný.

Ian Heinisch

Shahbazyan nedokázal s Brunsonem vydržet ani 3 kola.

Renato Moicano

Skvělá práce ze strany Herba Deana.

Louis Smolka

Ze strany Herba Deana to podle mě bylo skvělé zastavení zápasu. Brunson se totiž znovu dostal do dominantní pozice nad vyčerpaným Shahbazyanem. V horším případě mohl ten mladík přijít o několik let kariéry.

Belal Muhammad

Skvělé ukončení zápasu.

Brian Kelleher

Pro Edmena tohle bude velká lekce, ze které se bude moct poučit.

Megan Anderson

Brunson předvedl, jak moc vyrostl a jak trpělivý je. Dokázal, proč je jeden z nejlepších v divizi. Ráda bych ho viděla v souboji s Hermanssonem.

EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Minulý týden byl Herb Dean terčem kritiky, ale nyní opět dokázal, proč je považovaný za jednoho nejlepších rozhodčích na světě. Poté, co byl Brunson na konci druhého kola blízko ukončení, dal Dean Shahbazyanovi šanci, aby se ve třetím kole vrátil zpět do zápasu, ale když se Brunson dostal nad něj a začal znovu pálit ostré bomby, tak zápas okamžitě ukončil, což asi sám Edmen uvítal.

Další turnaj nás čeká už příští víkend, kdy se proti sobě postaví těžké váhy Lewis a Oleinik. Tradičně bude možné od 03:00 sledovat na stanici Nova Sport 2, kterou lze za 159 Kč/měsíc zakoupit na https://voyo.nova.cz/sport.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *