Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Mikulášek hodně ostře reagoval na Vémolovo rýpnutí

Mikulášek hodně ostře reagoval na Vémolovo rýpnutí

Mezi Mikuláškem a Vémolou, kteří by se spolu měli utkat v hlavním zápase turnaje OKTAGON 17, to znovu pořádně vře. Karlos se totiž v jednom ze svých posledních videí nechal slyšet, že s ohledem na to, že Mikulášek nejprve přijal pozvání do jeho show a následně jej zrušil, má obavy, aby se prý Baba Jaga podobně nevymluvila na nějaké zranění a do zápasu nenastoupila. To samozřejmě Mikulášek ostře odmítl a do Vémoly se pořádně opřel.

Karlos Vémola vysvětlil, proč chtěl nezvyklou záruku

„Karlos říká, že jsem se posral a že kvůli mně chce záruky ohledně váhy. Já, který nastupoval se zlomeným žebrem, s problémy s ledvinami, které mám do teď, se zlomenou čelistí. Vždycky jsem do zápasu nastoupil. Nikdy jsem se před nikým neposral a určitě se neposeru před ním. Nikdy jsem se nevymlouval na váhu a vždy jsem jí udělal. Teď jsem shazoval ze 113 a mám cca 94-95… Nějaký blbec mi bude říkat, že se bojím. Jediný důvod, proč nejdu do Karlos show, je ten, že se s ním chci rvát, ne si s ním povídat a podporovat jeho posraný život, který je drahý a momentálně na něj nemá. Co si budeme, krokodýli jsou drahá záležitost,“ reagoval Vašek Mikulášek na svém IG profilu

Mikulášek v první chvíli pozvání do pořadu přijal, ale po poradě s trenéry jej radši zrušil, „Odvolal jsem to jen z toho důvodu, protože mi to řekli trenéři, že je to lepší. Vědí totiž, že bych tam nevydržel a že bych mu napálil, což je pravda, udělal bych to. Vůbec mě nezajímá, co si o mně kdo myslí… Je to největší tupec v ČR, co se týče zápasu. Nechápu, jak ho někdo může uznávat a jak mu někdo může fandit. Ať jde do prdele… Hlavně udělej váhu. To je pro mě nejdůležitější. Udělat váhu, Karlíku. Tím to pro mě končí. Žádné tvoje, že potřebuješ záruky, že já nenastoupím. Vždycky bych nastoupil. I kdybych měl chcípnout.“

View this post on Instagram

@karlos_terminator_vemola

A post shared by Vasek Baba Jaga Mikulasek (@vasekmiku) on

Terminátor vs Baba Jaga

Situace je sice hodně proměnlivá a bude záležet na tom, jak se změní koronavirová opatření, ale vedení organizace ujišťuje, že jsou připraveny různé scénáře a že se máme na podzim na co těšit. Podobně mluví i Mikulášek, který se zápasem počítá a očividně je do něj ochoten nastoupit i navzdory případným zraněním. Do září je ještě hodně času, takže stát se může cokoliv, ale na základě těchto informací snad můžeme počítat s tím, že na zajímavou bitvu dojde.

EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Navíc se určitě můžeme těšit i na další výměny, protože tihle dva se jen tak nezastaví a rozhodně si nic nedarují. Naopak využijí každou příležitost, kdy se budou moct do toho druhého pořádně rýpnout.

Úvodní koláž via IG Vémola / IG Striking Pictures

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *