Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Tak s kým Conor McGregor přijal zápas?

Tak s kým Conor McGregor přijal zápas?

Bývalý dvojnásobný šampion Conor McGregor se znovu postaral o pozdvižení. Na svém Twitteru totiž vzkázal, že přijímá, ale odmítl dále specifikovat co. Samozřejmě se okamžitě rozjely divoké spekulace, zda takto reagoval na poslední vyjádření Tonyho Fergusona, výzvu od hvězdy posledních dní Chimaeva nebo snad něco úplně jiného. UFC prezident Dana White v tom však má jasno.

Bizarní! Chimaev chtěl v Irsku vystopovat Conora. Skončil na policii

„Ano, viděl jsem to,“ potvrdil Dana White na poslední tiskové konferenci, že si všiml Conorovy aktivity. „To bylo na Khamzata. Ten totiž psal, že chce Diaze, Masvidala nebo McGregora. Conor na to reagoval, že přijímá. Takhle to bylo.“

Podle UFC prezidenta tedy Conor přijal zápas s Khamzatem Chimaevem, o kterém se teď hodně mluví v souvislosti s tím, že během 10 dní dokázal vyhrát 2 zápasy ve dvou různých váhových kategoriích. S ohledem na styl se mu navíc začalo přezdívat Khabib 2.0. Zápas McGregor vs Chimaev je však zatím nereálný, což potvrdil i sám White, „Ne. Conor je aktuálně v důchodu. Nyní by měl prostě počkat a sledovat, jak se celá situace vyvine a pak si rozmyslet, co bude dál. On samozřejmě chce zápas s Khabibem, který je nyní naplánovaný na 24. října, takže uvidíme.“

Elitní novinář Ariel Helwani však tuto verzi rozporuje. Prý s Conorem krátce mluvil a ten mu prozradil, že nereagoval na výzvu od Khamzata. Odmítl však poskytnout další informace. Místo toho celou situaci ještě více zamotal, když stejný vzkaz, tedy „přijímám“, sdílel i ve filipínštině, což může odkazovat na zápas s boxerem Mannym Pacquiaem.

Těžko říct, nicméně to Conor znovu dokázal. Stačil jeden krátký vzkaz a celý MMA svět o něm zase živě mluví a spekuluje, což byl asi hlavní záměr.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *