Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Makhmud Muradov se utká se zkušeným UFC veteránem

Makhmud Muradov se utká se zkušeným UFC veteránem

Makhmud Muradov se nejprve fanouškům pochlubil, že po delší pauze podepsal smlouvu na další UFC zápas. Jen o pár hodin později pak prozradil s kým se utká a kde a kdy na bitvu dojde. Pro Macha půjde o třetí UFC zápas s tím, že předešlé dva dokázal vyhrát. První na body a druhý drtivým KO, za které si vysloužil bonus za výkon večera v podobě 50 000 dolarů.

„Udělej 84 a nebreč!“ reagoval Mikulášek na Vémolovy požadavky

“17. října si jdu pro další vítězství. Děkuji za všechnu podporu,” vzkázal Makhmud Muradov a s společně s tím prozradil, že jeho dalším soupeřem bude zkušený UFC veterán Krzysztof Jotko.

View this post on Instagram

Do’stlar keyingi jangim 17- oktabrda Krishtof Jotkoga qarshi bo'lib o'tadi. In Sha Allah tez orada sizlarni yana bir g'alaba bilan xursand qilaman! Qo'llab-quvvatlaganingiz uchun barchangizga katta rahmat ✊ ——————————————————————————- мой следующий бой состоится 17 октября против Krzysztof Jotko Ин Ша Аллах овсем скоро я порадую вас очередной победой! Всем вам большое спасибо за вашу поддержку ✊🏻 ——————————————————————————- Tak ze 17.10 jdeme společně pro další vítěztví soupeř Krzysztof Jotko 👊🏻 Moc vám všem děkuji za vaši podporu ✊🏻 ————————————————————————- October 17 I am going for another victory. 💪🏻 thank you very much for your support 🙏🏻 ————————————————————————— #muradov #tmt #ufc #fight #nextfight #uzbek #alhamdulillah #motivation #poland #czech

A post shared by Makhmud “Mach” Muradov (@makhmud_muradov) on

Polák v nejprestižnější MMA organizaci na světě působí od roku 2013. Celkem v UFC nastoupil do 13 zápasů s tím, že jen ve 4 si nedokázal připsat vítězství. Celkem má na svém kontě 26 zápasů z nichž hned 7 ukončil před limitem. Aktuálně se navíc veze na vlně 3 vítězství v řadě (Amedovski, Barriault, Anders).

EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Mach má tak před sebou hodně velkou výzvu. Jotkovi totiž dle světového žebříčku FightMatrix patří v rámci střední váhy 17. místo, zatímco Muradov je aktuálně na 42. místě. Případná výhra by tak kreativního borce posunula zase o kousek blíž nejužší špičce a hlavně UFC TOP 15.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

3 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *