Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Karlos Vémola vysvětlil, proč chtěl nezvyklou záruku

Karlos Vémola vysvětlil, proč chtěl nezvyklou záruku

Karlos Vémola se před časem nechal slyšet, že chce od vedení organizace OKTAGON MMA nějakou záruku, že zápas s Mikuláškem skutečně proběhne. Čeká ho totiž náročné shazování, které nechce podstupovat zbytečně. S duelem Vémola vs Mikulášek se počítá jako s hlavním zápasem zářijového turnaje OKTAGON 17, který je však “ohrožen” opatřeními v souvislosti s koronavirem. Terminátor však očividně nemá obavy jen z koronavirových komplikací.

„Udělej 84 a nebreč!“ reagoval Mikulášek na Vémolovy požadavky

“Měl jsem pro vás takovou perličku na konci. Pozvánku přijal i Baba Jaga, ale bohužel to na poslední chvíli zrušil. Asi se posral. Nechce si asi se mnou nic říct. Byla to příležitost, kdy jsme si něco mohli vyříkat z očí do očí. Příležitost, kde bychom mohli mít první staredown, ale prostě do jedné místnosti se mnou nechce. Proto jsem se i zmínil, že na tento zápas chci mít nějakou záruku. Nechci shazovat mordu 20 kilogramů na zápas, který se nejspíš nestane, ať už kvůli koronaviru nebo kvůli tomu, že se Baba Jaga začne bát a vymyslí si nějaké zranění, stejně jako se nechce potkat v jedné místnosti na Karlos Show. Doufám, že se Ondrovi (Novotnému) podaří ho dostat v září do klece, kde bude vémolice první kolo TKO,” vysvětlil Karlos Vémola.

Terminátor tedy očividně chtěl Mikuláška ve své show, ale to nedopadne, čemuž se zase není až čemu divit. Na neutrální půdě by byl případný střet asi hodně zajímavý, ale za těchto okolností by přeci jen Baba Jaga byla ve značné nevýhodě.

EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Možné zranění samozřejmě hrozí vždy. Aktuálně je riziko umocněno i koronavirovou krizí, ale spolu-majitel organizace Pavol Neruda v týdnu ujišťoval, že má organizace vymyšleno hned několik scénářů a že zápas, potažmo celý turnaj OKTAGON 17 bude.

84!

Měnit se očividně nebude ani váhová kategorie, což Mikulášek rázně zamítl, “On chtěl zápas v 84. Já tedy shazuji na 84. Začínal jsem na váze 113 kilogramů na začátku přípravy. Teď mám mezi 94 a 95 kilogramy. Každý můj trenér potvrdí, že to perfektně dodržuji. Přípravu dělám takovou, jakou jsem asi v životě nedělal. Proč bych měl přistupovat na jeho hru? On ten zápas chtěl. Myslí si, že jsem lehký soupeř, že jsem blb, jak to řekl. Buď profík a udělej 84 a nebreč, že je něco moc nebo málo, nebo že by ses zbytečně připravoval. Všichni se budeme zbytečně připravovat, takže hurá do 84.”

Jasné však je, že se mezi oběma borci ještě určitě dočkáme hned několika zajímavých výměn.

Úvodní foto via OKTAGON MMA

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *