Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

UFC Brunson vs Shahbazyan: Analýza, Tipy a Sázky

UFC Brunson vs Shahbazyan: Analýza, Tipy a Sázky

Organizace UFC se po měsíci vrací do svého domovského APEX centra v Las Vegas. Na této kartě najdeme několik zajímavých zápasů v čele s duelem Derek Brunson vs Edman Shahbazyan, který je považován za jeden z největších talentů.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 150 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

Organizace Glory Kickboxing hlásí návrat i s Matějem Peňázem

UFC Analýza:

Vincete Luque vs Randy Brown – zápas bude ukončen KO/TKO 2,10

Oba dva zápasníci nejdou pro ránu daleko a hlavně Luque si v přestřelky v postoji hodně užívá. Většinou se zaměří na jedno místo a systematicky ho rozebírá. Podobně tomu bylo v zápase s Niko Pricem, kde se Luque zaměřil hlavně na pravé oko Price. Ovšem Luque je skvělý i na zemi a vlastní hnědý pás BJJ. Brown bude mít v tomto zápase výškovou převahu, která ale v zápase s Luquem nebude nijak výhodná, jelikož Luque nastupuje většinou proti větším soupeřům. Očekáváme podobný průběh jako v zápase Jalinem Turnerem, který má výškové parametry totožné jako Brown. Navíc je zde zajímavá statistika. Soupeři s kterými prohrál Brown, tak ty Luque ukončil (2x Price, 1x Muhammad). Brown má výborné zázemí v podobě gymu Budokan Martial Arts. Bohužel, zatím nedosahuje kvalit Luqueho, to ovšem neznamená, že svého soupeře nemůže v nějaké přestřelce ukončit a proto vybíráme sázku – zápas bude ukončen KO/TKO v kurzu 2,10. 

Ed Herman vs Gerald Meerschaert – zápas bude ukončen na body NE 1,7

Gerald Meerschaert je mašina na submise. Bohužel, dost často střídá lepší výkony s horšími. Nyní naráží na Eda Hermana, který jakoby svoji zem přestal v zápasech používat už před několika lety. V posledních dvou zápasech sice zvítězil, ale byly to výhry se soupeři, kteří jsou o level níž než Meerschaert. V jeho neprospěch hraje hlavně váhová kategorie, ve které se zápas odehraje. Meerschaert nastupuje pravidelně ve střední váze a nyní se přesune do polotěžké. Zde by mohla být výhoda pro Hermana, pro kterého je to jeho přirozená váha. O to víc se Meerschaert bude snažit dostat zápas na zem, kde má velkou šanci zápas ukončit. Herman už nepatři k nejmladším, ale pořád v sobě má zajímavou výbušnost, jak ukázal v duelu s dalším veteránem Patrickem Cumminsem. Vše tedy směřuje k tomu, že zápas neskončí na body a kurz 1,7 je lákavý. 

Derek Brunson vs Edmem Shahbazyan

Podrobná analýza

Radim

Tipsport, UFC

Pavel

Tipsport, UFC

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *