Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

„Řezník“ Mario Yamasaki reagoval na kontroverzní okamžik

„Řezník“ Mario Yamasaki reagoval na kontroverzní okamžik

Označení „řezník“ je samozřejmě dost přehnané, ale Mario Yamasaki nemá mezi MMA fanoušky úplně dobré jméno. V podstatě se z něj stal takový chodící meme. Yamasaki je totiž známý tím, že nechával zápasy občas zajít zbytečně moc daleko, za což byl často kritizován. V UFC jsme ho delší dobu neviděli, ale to neznamená, že by nejprestižnější MMA ligu na světě nesledoval. Naposledy například nabídl názor na kontroverzní moment z posledního turnaje.

Dan Hardy apeluje na Herba Deana a ostatní rozhodčí

„Z mého pohledu od televize to asi mohlo být zastaveno dříve, ale jediní,kteří to mohou posoudit, jsou ti, co byli přímo na místě. Rozhodčí je v ten moment jako v oku hurikánu. Snaží se pečlivě sledovat reakce bojovníků a jejich oči. Těžko říct. Přítomný rozhodčí totiž vidí věci, které my nevidíme. Co se týče Hardyho, tak ten mohl být trochu umírněnější. Nemusel Herba konfrontovat přímo na místě. Však jsou spolu na jednom hotelu, tak na něj mohl počkat a pokecat s ním. Je mi to jedno, já se soustředím na své a komentářů si nevšímám, ale mohlo by to ovlivnit výkon rozhodčího,“ nechal se slyšet Mario Yamasaki.

Yamasaki takto komentoval souboj Trinadlo vs Herbert, ve kterém prvně jmenovaný poslal soupeře tvrdě k zemi s tím, že v útoku nechtěl pokračovat. Přítomný rozhodčí Herb Dean však zápas nezastavil, takže Trinadlo musel vyslat několik dalších ran, což se vůbec nelíbilo přítomnému komentátorovi Hardymu, který hlasitě volal po ukončení zápasu. Po duelu si to pak ještě s rozhodčím krátce vyříkával, což není vůbec běžný jev, takže je jasné, že spor vzbudil hodně pozornosti.

Vedení UFC samozřejmě nebylo z podobného incidentu vůbec nadšené, takže se nechalo slyšet, že celou věc prošetří. Je sice poměrně pochopitelné, že se Hardy z pozice bývalého bojovníka ozval, ale na druhou stranu mu něco takového v roli komentátora úplně nepřísluší. Už vůbec by se pak veřejně neměl pouštět do rozhodčího.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *