Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Paulo Costa předpovídá průběh zápasu s Adesanyou

Paulo Costa předpovídá průběh zápasu s Adesanyou

Zatím to sice ze strany organizace nebylo oficiálně potvrzeno, ale všeobecně se předpokládá, že hlavním zápasem zářijového turnaje UFC 253 bude titulová bitva v rámci střední váhy Israel Adesanya vs Paulo Costa. Duel bude o to pikantnější, že se oba borci vůbec nemusí. Costa například hned několikrát sliboval, že šampiona doslova zabije. Nyní se sice mírnil, ale i tak slibuje hodně divokou podívanou.

„Udělej 84 a nebreč!“ reagoval Mikulášek na Vémolovy požadavky

“I poté, co ho vypnu, mu ruku nepodám,” upozorňuje Paulo Costa, že nemáme čekat žádné příměří. “Bude to hodně divoké. Bude to hodně kruté. Věřím, že ho vypnu ve druhém kole, protože v tom prvním bude hodně utíkat. Rád bych mu tedy tímto vzkázal, aby se nevzdával. Pojďme do toho. Bude mít šanci se mi postavit. Uvidíme, kolik ran to hubené tělo a ta hubená tvář vydrží.”

Alespoň na něčem se oba bojovníci shodnou. Aktuální šampion Adesanya totiž rovněž předpovídá, že půjde o divokou bitvu, ve které se mu Costu podaří tvrdě ukončit. To však sliboval i před soubojem s Romerem, který nakonec dopadl tak, jak dopadl. Costa má naštěstí jiný styl, než nestárnoucí veterán Romero, takže se dá očekávat, že nebude na nic čekat a hned od začátku půjde dopředu, aby na šampiona vyvinul tlak a donutil jej chybovat.

Je hodně nepravděpodobné, že bychom se dočkali remízy, takže jeden ze jmenovaných borců přijde o svou neporazitelnost. Odborníci sice favorizují techničtějšího Adesanyu, ale to neznamená, že Costa nemá šanci. Naopak mu možná stačí jednou tvrdě trefit a bude hotovo.

Moudřejší budeme až v polovině září, kdy se se soubojem počítá. Původním hlavním zápasem turnaje měla být bitva Nurmagomedov vs Gaethje, ale ta se s ohledem na smrt Khabibova otce odsunula na říjnový turnaj UFC 254.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *