Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Vedení organizace OKTAGON promluvilo o turnajích

Vedení organizace OKTAGON promluvilo o turnajích

Vedení organizace OKTAGON MMA si s jarní krizí poměrně poradilo díky projektu OKTAGON UNDERGROUND, který zaručil chod organizace, bojovníkům dal šanci vydělat si peníze a fanouškům přinesl potřebnou zábavu. Na druhou polovinu roku se však počítalo s klasickými MMA turnaji. Koronavirová krize se ale bohužel nelepší, naopak čísla nakažených neustále rostou, takže se dá jen těžko předvídat, jak to bude s podobnými sportovními akcemi. Možných komplikací se obává i Karlos Vémola, ale vedení organizace ujišťuje, že se akcí dočkáme.

„Udělej 84 a nebreč!“ reagoval Mikulášek na Vémolovy požadavky

„Turnaje určitě budou. Situaci sledujeme, připravili jsme víc scénářů a v každém z toho vychází, že nás i fanoušky čeká fantastický podzim ve znamení Oktagonu. My se těšíme,“ ujišťoval Pavol Neruda pro server iDNES.cz. V podobném duchu mluvil i spolu-majitel Ondřej Novotný, „Vzhledem k tomu, že situace se mění každou tiskovou konferencí vlády, je skoro nemožné cokoliv plánovat, ale vymýšlíme strategie, jak být připravení na všechno.“

Situace je bohužel dost komplikovaná a nejhorší na tom všem je, že nikdo neví, co bude. Opatření se totiž neustále mění v návaznosti na počty nakažených. Takový turnaj OKTAGON 16 se například přesouval hned dvakrát, ale ani tak není jisté, že se ho skutečně dočkáme. Je totiž koncipovaný nad kapacitu 10 000 fanoušků, což je teď bohužel obrovské číslo.

Vedení organizace tak nyní pravděpodobně zvažuje, jak se s nastalou situací vypořádat. Samozřejmě se nabízí realizovat akce se sníženou kapacitou a když bude nejhůř, tak úplně bez diváků, což by však byla určitě velká finanční rána.

Více se snad dozvíme v následujících týdnech. Nejbližší turnaj, kterému by měla vévodit bitva Karlos Vémola vs Václav Mikulášek, je totiž naplánovaná na konec září. Do té doby se může situace zlepšit, ale samozřejmě také zhoršit.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *