Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Paige VanZant se plánuje vydat hodně překvapivým směrem?

Paige VanZant se plánuje vydat hodně překvapivým směrem?

Bojovnice Paige VanZant, do které organizace vkládala nemalé naděje, má za sebou poslední zápas platného UFC kontraktu, takže se nyní poohlíží po novém angažmá. Nevyloučila sice možné pokračování v nejprestižnější MMA organizaci na světě, ale stejně tak několikrát uvedla, že si ráda vyslechne různé nabídky, ze kterých následně vybere tu nejlepší a nejvýhodnější. Čekalo se, že multi-talentovanou blondýnku primárně osloví organizace Bellator, ve které působí i její manžel, ale aktuálně se prý vedou jednání s úplně jinou organizací.

„Udělej 84 a nebreč!“ reagoval Mikulášek na Vémolovy požadavky

Zahraniční zdroje uvádějí, že je Paige VanZant v kontaktu s organizací BKFC, která pořádá zápasy bez rukavic, které jedni milují a druzí nenávidí. Dohoda údajně není úplně blízko, ale Eric Kowal, který přímo pro BKFC pracuje, potvrdil, že určitá jednání probíhají. 

Stejně jako s BKFC však může VanZant komunikovat i se zmíněným Bellatorem nebo dalšími organizacemi. Už jen to, že je s BKFC v kontaktu, je však poměrně překvapivé. Je sice pravda, že je VanZant hodně tvrdá bojovnice, která se snaží bojovat do poslední chvíle, ale už jen s ohledem na vleklé problémy s rukou by byly souboje bez rukavic v jejím podání hodně zvláštní. Ze strany organizace je však pochopitelné, že se tuto hvězdičku snaží dostat do svých řad, protože by se v kontrastu s tvrdým sportem skvěle promovala.

Navíc je možné, že Paige uvidíme znovu v boji ještě letos, “Před zápasem jsem říkala, že na to, abych se cítila 100%, možná budu potřebovat ještě jednu operaci, ale už tak se cítím 100%. Doufám, že se mi brzy podaří uzavřít nějakou dohodu, díky které bych mohla ještě letos zápasit. Chci zápasit nejdříve, co to půjde. Chci si z hlavy vymazat tu poslední prohru a začít znovu. Uvidíme však, jak dlouho budou jednání trvat.”

Více určitě napoví následující týdny, případně měsíce, během nichž budou probíhat intenzivní jednání o budoucnosti mladé bojovnice.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *