Co hledáte?

“Udělej 84 a nebreč!” reagoval Mikulášek na Vémolovy požadavky

“Udělej 84 a nebreč!” reagoval Mikulášek na Vémolovy požadavky

Hlavním zápasem zářijového turnaje OKTAGON 17 by měla být bitva Karlos Vémola vs Vašek Mikulášek. Bohužel, s ohledem na stále trvající koronavirovou krizi a na ni navázaná bezpečnostní opatření, se jen těžko předvídá, co za dva měsíce bude. Karlos Vémola se tedy v jednom z posledních rozhovorů nechal slyšet, že chce celou věc projednat s vedením OKTAGONu, od kterého by chtěl nějakou záruku, že nebude hubnout zbytečně. Zmínil dokonce i možnost, že by zápas neproběhl ve střední váze, ale v jiné smluvené váze. Co si o tom myslí soupeř Mikulášek?

Karlos Vémola chce před bitvou s Mikuláškem záruku

“On chtěl zápas v 84. Já tedy shazuji na 84. Začínal jsem na váze 113 kilogramů na začátku přípravy. Teď mám mezi 94 a 95 kilogramy. Každý můj trenér potvrdí, že to perfektně dodržuji. Přípravu dělám takovou, jakou jsem asi v životě nedělal. Proč bych měl přistupovat na jeho hru? On ten zápas chtěl. Myslí si, že jsem lehký soupeř, že jsem blb, jak to řekl. Buď profík a udělej 84 a nebreč, že je něco moc nebo málo, nebo že by ses zbytečně připravoval. Všichni se budeme zbytečně připravovat, takže hurá do 84.

Potom, když bude chtít jít o titul v 84, tak řekne co? Catchweight? Domluvili jsme 84, takže budeme dělat 84. Jsi šampion, jak to o sobě říkáš. Jsi nejlepší v Česku, jak říkáš, tak se ukaž. Jednoduchá věc, prostě budeš držet dietu, jako to mají všichni. Je to fér si myslím,” nechal se pro MMA Shorties slyšet Václav Mikulášek. Ten to očividně s váhou taky nemá nijak jednoduché, ale postupně se přibližuje ke smluvené hranici.

Karlos Vémola je velkou MMA hvězdou, což s sebou samozřejmě přináší i mnohé mediální povinnosti, ve kterých Baba Jaga vidí možné rozptýlení, “Určitě bych to bral tak, že nebude chodit po akcích, dělat proma a různé Karlos show, ale aby tu přípravu začal brát opravdu vážně. Já už se tomu směji celému pomalu. I kdybychom se připravovali zbytečně, tak jsme sportovci. Tak to je. Tohle je náš úděl. To, co neovlivníme, s tím nebojujeme a makáme, dokud můžeme. Nevidím důvod pro catchweighty, dohody a záruky. Nikdo to u nás nemá, tak proč by to měl mít zrovna on.”

Václav Mikulášek změnil přístup k bitvě s Vémolou

Uvidíme tedy, jak se k věci postaví organizace a jestli bude případně ochotná turnaj uspořádat i s omezeným počtem nebo úplně bez dváků. Nejhorší však je, že se situace neustále mění, takže se teď dá jen velice těžko něco plánovat a vymýšlet.

Úvodní koláž via Nutrend / Striking Pictures

Tags:

Mohlo by vás zajímat

7 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *