Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT O2Advertisement EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Bizarní! Chimaev chtěl v Irsku vystopovat Conora. Skončil na policii

Bizarní! Chimaev chtěl v Irsku vystopovat Conora. Skončil na policii

Khamzat Chimaev je zaslouženou hvězdou posledních dní. Sice nečelil nijak extrémně velkým výzvám, ale i tak si během 10 dní připsal 2 výhry ve dvou různých váhových kategoriích, což se nikomu předtím v rámci UFC nepovedlo. Vedení v něm vidí velký potenciál, který se bude snažit rozvíjet. Krom skvělých výsledků má navíc Chimaev i hodně originální osobnost, na které se dá rovněž stavět. V jednom z posledních rozhovorů se například Khazmat podělil o příhodu, jak se v Irsku pokusil vystopovat Conora McGregora.

Conor McGregor a „Nový Khabib“ Chimaev se popichují

“Abych řekl pravdu, chtěl jsem si ho vzít do parády. Hodně lidí si myslelo, že za ním jedu kvůli tomu, abych mu pomohl s přípravou na Khabiba. Já jsem však jel bránit naší čest a hrdost. Jel jsem tam za nás všechny. Pokud by mě nechytli, tak bych možná hodil nějaký předmět nebo tak něco,” svěřil se Khamzat Chimaev, že v roce 2018, před velkolepým duelem Khabib Nurmagomedov vs Conor McGregor, vyrazil do Irska, aby Conora vystopoval.

Naštěstí se mu však nepodařilo udělat žádnou velkou hloupost. Údajně byl totiž zadržen a na 8 hodin převezen na policejní stanici. Z té ho propustili až poté, co Khazmat slíbil, že se vrátí zpět do Švédska. Bůh ví, co by se stalo, kdyby Conora skutečně našel. Možná by z toho byl další skandál a my bychom tak o Khamzatovi věděli mnohem dříve.

Nyní si však získal pozornost svými obdivuhodnými výkony, což je ta lepší možnost. V průběhu července sice na UFC ostrově nastoupil do 2 zápasů, ale to neznamená, že ho nyní čeká nějaká delší pauza. Dle vyjádření UFC prezidenta Dany Whitea totiž vedení pracuje na tom, aby se Chimaev dostal do USA, kde by se během srpna objevil na jednom z blížících se turnajů. Nabízí se UFC 252, ale to se koná už v polovině srpna, což se zdá přeci jen trochu brzy. Nějaký zápas však očividně dopadne, takže Khazmat bude mít šanci pokračovat ve své spanilé jízdě.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

4 Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *