Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Šampion Adesanya poslal vzkaz Tillovi. Ten reagoval

Šampion Adesanya poslal vzkaz Tillovi. Ten reagoval

Hlavním zápasem prozatím posledního turnaj na UFC ostrově byla taktická bitva v rámci střední váhy Robert Whittaker vs Darren Till. Navzdory pomalejšímu začátku se nakonec z výhry na body radoval bývalý šampion Robert Whittaker. Darren Till si tak v rámci střední váhy připsal první prohru (celkově třetí), za kterou se však nemusí vůbec stydět, protože předvedl skvělý výkon. Reagoval na něj dokonce i šampion Israel Adesanya, který se s Tillem průběžně pošťuchuje na sociálních sítích.

UFC elita reaguje na dominantní výkon nového Khabiba

“I tak bych se chtěl jednoho dne s Darrenem utkat. Jeho postoj je nádherný. Hlavu vzhůru,” vzkázal neporažený šampion Israel Adesanya, který je také známý svým elitním postojem, kterým rozebral nejednoho soupeře.

V případě, že by Till zvítězil, by byl souboji s Adesanyou hodně blízko, ale za těchto okolností se mu spíše přiblížil Whittaker. Tedy za předpokladu, že Adesanya na turnaji UFC 253 dokáže porazit Costu, což není vůbec jisté. Oba borci jsou doposud neporažení, takže jeden z nich si bude muset poprvé padnout.

“Hodně Israela respektuji. Podle mě je to skvělý zápasník. Nemyslím to nijak špatně, ale byl by pro mě asi lehčí soupeř, než Whittaker, protože jsme oba hlavně skvělí postojáři. Robert je jiný, protože umí věci hodně mixovat dohromady. Israel je samozřejmě skvělý, však je to šampion, ale je to čistě postojář. Mám za sebou pěkný zápas. Robert to dokázal hezky mixovat do sebe. Několikrát mě trefil pořádnými bombami, ale v klidu jsem je sežral jako snídani. Já a Israel budeme jednoho dne bojovat. Potřebuji jen čas, abych se vrátil a někoho pořádně vypnul. Pořád jsem na vrcholu,” reagoval Darren Till na tiskové konferenci na vzkaz.

Till tak očividně nevěší hlavu, což je dobře, protože tváří v tvář kvalitnímu soupeři nebyl vůbec daleko od výhry. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

2 komentáře

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *