Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Další turnaj UFC přichází o hlavní zápas

Další turnaj UFC přichází o hlavní zápas

Koronavirus už v UFC zrušil nejeden zápas a po turnaji UFC 251, kde kvůli pozitivním testům nemohl do hlavního duelu nastoupit Gilbert Burns, se komplikace nevyhnuly ani turnaji UFC Fight Night 173. Zde se bohužel nakazila jedna z aktérek hlavního zápasu.

Karlos Vémola chce před bitvou s Mikuláškem záruku

Koronavirus zanechává výrazné stopy na každém turnaji UFC. Nejvíce se zatím dotkl galavečeru UFC 251, kde musel být z hlavního zápasu stažen Gilbert Burns, kterého na poslední chvíli nahradil čím dál tím více populární Jorge Masvidal. Nyní dochází ke změně na turnaji UFC Fight Night 173, kde měl být hlavní zápas Holly Holm vs Irene Aldana. Bohužel Irene Aldana ve středu vzkázala, že má pozitivní test na COVID-19. Duel byl tedy úplně stažen ze startovky turnaje. Manažer Holly Holm Lenny Fresquez potvrdil, že Aldana skutečně odstoupila a jejich vzájemný duel je přesunut možná až na konec října. Jednalo se prý i o možné náhradě za Aldanu, ale nakonec nic konkrétního nedopadlo. 

“Holly je velmi zklamaná z toho, že její zápas byl odložen, ale bohužel je to tak. Má zájem zápasit s někým, kdo jí pomůže k titulovému duelu. Takže jsou ve hře opravdu jen dvě soupeřky, a to jsou právě Aldana a Aspen Ladd. Ladd je momentálně zraněná, takže Holly nemá s kým zápasit,“ dodal Fresquez.

Irene Aldana, UFC

Aldana na sociálních sítích uvedla, že na sobě pociťovala příznaky delší dobu a raději si tedy nechala udělat testy. Výsledky byly bohužel pozitivní. Zápasnice z Mexika si tak bude muset na první hlavní zápas turnaje ještě nějakou chvíli počkat. Novým hlavním zápasem turnaje se stává duel mezi talentovaným Edmenem Shahbazyanem a zkušeným Derekem Brunsonem. Ten byl původně naplánovaný jako hlavní předzápas.

Nadějný prospekt Shahbazyan má před sebou zajímavou budoucnost. Jeho bilance je zatím 11-0 (4-0 UFC) a mnoho fanoušků i odborníků předvídá, že právě on bude tím, kdo sesadí z trůnu střední váhy Israela Adesanyu. V zádech má jako manažerku Rondu Rousey, která dohlíží, aby jeho kariéra směřovala správným směrem. Brunson sice v poslední době nabral druhý dech, když porazil Eliase Theodorou a Iana Heinishe, ale atraktivita z jeho zápasů dost vymizela. Pro Brunsona to může být poslední možnost, jak se dostat k velkému zápasu. 

Tags:

Mohlo by vás zajímat

1 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *