Co hledáte?

OKTAGONUDG TIPSPORT EXTREME HOBBY SPORTSWEAR

Držitel BMF titulu Jorge Masvidal v klubu vypnul 3 borce

Držitel BMF titulu Jorge Masvidal v klubu vypnul 3 borce

Profesionální bojovníci se většinou bitkám mimo ring/oktagon vyhýbají, protože si uvědomují, jak špatně by mohla daná situace skončit. Veterán Chael Sonnen se však podělil o příhodu s držitelem BMF titulu Masvidalem, který se s tím v minulosti v klubu vůbec nemazal.

Khabib navrhl řešení aktuální situace. Gaethje však odmítl

“Jorge byl v klubu a na sobě měl zlatý řetěz,” začal vyprávění veterán Chael Sonnen. “Najednou se k němu přitočili dva týpci, které neznal, a jeden z nich mu po řetězu sáhl. Jorge nevěděl, jak si to má vyložit, jestli ho jako chtějí okrást, takže nejprve vypnul toho týpka, který mu sahal na řetěz a následně se otočil k tomu druhému, kterého sundal hákem. Samozřejmě tím vyvolal rozruch, takže se rozhodl uklidit na záchody, než se situace trochu uklidní. Ve chvíli, kdy opouštěl záchody se však za ním objevil i další muž a tak ho Masvidal pohotově vypnul taky. Ptal jsem se ho pak, jak poznal, že ten poslední týpek patřil k té původní dvojici, na což Jorge odpověděl, že neměl čas to řešit a riskovat, že se po něm borec vrhne.”

Během chvíle tak Jorge Masvidal poslal k zemi hned 3 muže. Samozřejmě to není příhoda, se kterou by se chtěl nějak veřejně chlubit, ale na druhou stranu to dokresluje jeho povahu. Masvidal totiž není jen držitelem BMF titulu, on BMF skutečně je. Na vrchol se totiž propracoval skrze nelítostné pouliční zápasy, které ho hodně naučily.

Nedávno měl navíc šanci stát se šampionem divize, ale v hlavním zápase turnaje UFC 251 bohužel nestačil na dominantního Kamaru Usmana, který si tak připsal druhou úspěšnou titulovou obhajobu. Nutno však dodat, že Jorge bral zápas jen 6 dní před konáním souboje, takže nebyl připravený tak, jak by si asi přál. Okamžitě tak začal lobovat za odvetu. Na titul si však dělá zálusk i Gilbert Burns, takže bude na vedení, jak rozhodne a komu dá přednost.

Tags:

Mohlo by vás zajímat

10 komentářů

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *